Зелена кава для схуднення

12.03.2014 Рубрики: Популярні засоби ,

Ще буквально пару років тому ніхто і чути не чув про такий продукт, як зелена кава. І вже тим більше люди не знали, як виглядає зелена кава. Насправді сирі зерна були завжди, лише попиту цей товар не мав. Адже це був просто напівфабрикат! Саме з нього шляхом обжарювання готуватися всіма нами відома чорна кава.

Як діє зелена кава і чому вона стала такою популярною?

Зелена каваВсе почалося з того, що в 2012 році в американськими вченими було виявлено, що натуральна зелена кава володіє відмінним жироспалювальним ефектом. Відбувається це через те, що боби зеленої кави містять таку речовину, як хлорогенова кислота, яка і є основним компонентом, що провокує спалювання жирів. Так чому ж всім нам відома чорна кава не є засобом по боротьбі із зайвою вагою? Вся річ у тому, що під час обжарювання сирих зерен, кількість хлорогенової кислоти різко знижується. Саме тому ефект можна отримати лише з екстракту зелених зерен, обсмажені вже не годяться.

Після цього відкриття, ефект зеленої кави вирішили перевірити на дуже популярному американському шоу про схуднення і дієтологію - «Dr OZ». У Америці це шоу дуже популярне і близько сотні жінок погодилася прийняти участь в експерименті. Одній частині випробовуваних давали пустушку, другій - екстракт зеленої кави . Найцікавіше, що учасникам заборонили сидіти на дієті і займатися спортом, вони вели свій звичайний спосіб життя. Єдине - вони записували в спеціальний зошит, свій з'їдений денний раціон. В ході експерименту жироспалювальні властивості зеленої кави підтвердилися.

Саме успіх даного експерименту на телешоу дав потужний поштовх до того, що попит на зелену каву в Сполучених Штатах Америки виріс блискавично. Але як стверджують автори шоу «Dr OZ», вони не збиралися робити рекламу цьому продукту, а просто хотіли з'ясувати, чи допомагає зелена кава схуднути чи ні. До речі, ефективність зеленої кави потім перевіряли ще і на каналі ACA, де теж були отримані позитивні результати.

Схуднути без зайвих зусиль, не займаючись спортом і не міняючи свій звичайний денний раціон - то хіба не про це мріють всі дівчата? Саме це і вплинуло на різкий попит на досі невідомий нікому продукт. Довгий час купити зелену каву для схуднення можна було лише в Сполучених Штатах. Але в середині 2013 року - диво-продукт для спалювання жиру з'явився і в країнах СНД. І тепер уже наші дівчата тестують даний продукт на собі. Треба сказати, що як тільки він з'явився у продажу, ціни на продукцію були дуже високі. Але з часом, завдяки конкуренції, ситуація вирівнялася, і зараз зелена кава - це досить доступний продукт.

Хто купує зелену каву?

Треба сказати, що під назвою зелена кава люди можуть мати наувазі абсолютно різні речі. По-перше, це можуть бути сирі необсмажені зерна кави, по-друге, різні засоби для схуднення на основі екстракту зеленої кави. Зараз на ринку можна зустріти різні швидкорозчинні порошки, біологічно активні добавки і пігулки на основі екстракту. Тому дві основні категорії людей, які купують зелену каву це:

  • Справжні цінителі кави, які купують сиру необсмажену зелену каву, аби самостійно обсмажити її в домашніх умовах. Таких людей досить багато і не варто цьому дивуватися. Пам'ятаєте як в радянські часи ми купували сирі насіннячка і смажили їх у себе удома на сковорідці? Тут теж саме! Ці люди люблять все робити своїми руками, люблять сам процес обжарювання, люблять свіжообсмажену каву власноручного приготування.
  • А друга категорія людей - дівчата, які борються із зайвою вагою. Причому вони можуть купувати як готові продукти - БАДи, пігулки і порошкові екстракти, так і сирі зерна, які вони заварюють і п'ють як трав'яний чай. Треба сказати, що смак в такого продукту виходить дуже специфічним. Але як кажуть, краса - вимагає жертв.

Так чи допомагає зелена кава схуднути?

Якщо говорити з наукової точки зору - те ефективність її була доведена. Це безперечний факт! І це було доведено багатьма експериментами в різних країнах. Але потрібно розуміти, що під час всіх експериментів використовувався екстракт зеленої кави, а не сира зелена кава в зернах. Чи проводилися експерименти з сирим продуктом нам не відомо.

Ще дуже складно говорити про ефективність через велику кількість продуктів на ринку. З'явився попит і всі на цьому вирішили заробити, при цьому про якість продукції продавці мало піклуються. Для них найголовніше - більше продати, поки тема має такий небувалий попит.

На жаль, є ще одна проблема - це велика кількість підробок на ринку. Тому потрібно дуже відповідально підходити до покупки товару і вибору продавця. І в будь-якому разі, ми вам настійно рекомендуємо 10 разів подумати, перш ніж повірити в рекламні слогани, які обіцяють за тиждень скинути до 10 кг. Будь-яка розсудлива людина розуміє, що якщо навіть це реально, то небезпечно для здоров'я. Але швидше за все це просто рекламний хід і таких результатів вам не досягнути. Пам'ятайте, що хоч ефективність зеленої кави науково доведена, але про правильне харчування і заняття спортом забувати теж не варто! Як би і не хотілося чарівних пігулок, а попрацювати вам теж доведеться.

Додати коментар