Як змусити себе схуднути: необхідна мотивація і бажаний результат

06.07.2012 Рубрики: Технології схуднення ,

Як змусити себе схуднути
Як змусити себе схуднути
Як змусити себе схуднути
Як змусити себе схуднути
Як змусити себе схуднути
Як змусити себе схуднути
Вибрати дієту і слідувати принципам правильного харчування, аби схуднути - завдання на перший погляд не складне. Але не всі жінки досягають ефективного результату в боротьбі із зайвою вагою. Психологи стверджують, що причини тому дві: на підсвідомому рівні вага сповна влаштовує, або не знайдена правильна мотивація, щоб змусити себе схуднути.

В першу чергу необхідно визначити мету схуднення, тобто для чого потрібно позбавитися від зайвих кілограмів. Коли є чітко сформульоване завдання, досягнення піде швидше. Якщо постійно знаходяться причини відкласти на потім, а заборона на вжиток кондитерської продукції лише на рівні бажання, значить, надмірна вага влаштовує. Чим слабкіше мотив схуднення, тим менше прагнень це зробити.

Схуднути заради здоров'я:
-понизити високий тиск
-позбавитися від хвороб, які виникли із-за зайвої ваги

Схуднути ради особистого життя:
-знайти кохану людину ( доречі, чи знаєш ти як закохувати у себе хлопців? )
-знову стати привабливою в очах чоловіка
-викликати відчуття заздрості у інших жінок

Схуднути ради себе:
-купувати красивий одяг і взуття
-вибирати сексуальну білизну
-ловити захоплені погляди чоловіків
-не соромитися ходити в басейн і на пляж
-любити свої фотографії і відображення в дзеркалі

Крок перший. Психологічний настрій

Незадоволеність власною фігурою веде до придбання ще більшої кількості зайвих кілограмів - відбувається процес заїдання своїх проблем. Тому перш ніж сідати на дієту, потрібно знайти в собі сили полюбити ту вагу, яка є на даний момент, побачити не лише зайві складки на тілі, але і достоїнства своєї фігури. Змініть відношення до свого тіла, і воно відповість взаємністю, а процес схуднення не стане стресом.

Ще одним варіантом психологічного мотивування є наочний приклад. Можна поставити на видне місце фотографію, де власна струнка фігура не мала зайвих кілограмів, тоді підсвідомо з'явиться прагнення повернутися до минулої ваги, коли тіло не потребувало коректування дієтою. Якщо немає жодного власного ідеального знімка, то як альтернативу можна вибрати будь-яке фото моделі, актриси або співачки. Якщо дивитися щодня на красиві пропорції, прагнення добитися результату зростає у декілька разів.

Крок другий. Процес схуднення

З першого дня дієти потрібно скласти певний графік їди і список дозволених продуктів. Аби не було спокуси з'їсти зайве, від походів в ресторан або кафе з друзями варто на якийсь час відмовитися. Якщо дієта полягає в підрахунку денної норми калорій або балів, корисно вести щоденник, в якому буде вказаний список продуктів і загальна кількість спожитих калорій в день. Також можна включити в записи результати щоденного зважування.

Заняття спортом укріплять не лише здоров'я, але і сприятимуть позбавленню від зайвих кілограмів. Якщо по яких-небудь причинах протипоказане велике навантаження на організм, то можна записатися на заняття по калланетиці або пілатесу. Не зайвими будуть прогулянки пішки додому після роботи, якщо є така можливість. За годину ходьби організм втрачає близько 300 ккал.

Крок третій. Закріплення результату

Коли отримані заповітні форми, на жаль, є великий шанс знову повернути свою попередню вагу. Будь-яке схуднення - стрес для організму. Тому при втраті кілограмів не можна відразу повертатися до колишнього раціону. «Вихід» з дієти має бути поступовим. Краще всього і далі дотримуватися деяких обмежень в їжі не лише для збереження результату, але і заради власного здоров'я. Заняття у фітнес-клубі також бажано продовжувати. Робота над своїм тілом не повинна припинятися впродовж всього життя і приносити задоволення.

Зоряна мотивація до дивних дієт

Основна причина, по якій відомим особам доводиться тримати себе у формі - цілодобове перебування під прицілом камер. Але інколи їх способи схуднення не зовсім звичайні.

  • Під час останнього туру групи Spice Girls Вікторія Бекхем цілий місяць харчувалася виключно ананасами і суші. Вечерю Пош Спайс виключила зі свого раціону, а бажання з'їсти десерт "відбивала" за допомогою келиху червоного вина.
  • Бейонс Ноулз часто вибирає сиропну дієту, яку спеціально для неї розробив американський натуропат. Замість вживання їжі співачка вгамовує голод за допомогою солодкого коктейля, до складу якого входить вода, лимонний сік, пальмове масло, червоний перець і кленовий сироп. Таку строгу дієту більше тижня дотримувати протипоказано.
  • Дієта Кристини Агілери полягає в розділенні продуктів на чотири категорії: перше блюдо співачки має бути хрустким, друге - м'яким, третє - гарячим, а четверте - холодним. Ще одна значима умова дієти: вся споживана їжа має бути різного кольору.
  • Ума Турман - любителька солодкого. Тому режим харчування їй розробили з врахуванням потреби в улюблених ласощах. Аби схуднути, актриса їсть гіркий шоколад, морозиво з фруктового соку і знежирений пудинг. Більше продуктів в її раціоні немає. П'яти днів Умі досить, аби знову бути у формі до чергового зоряного виходу на червону доріжку.
  • Додати коментар