Як схуднути в животі за тиждень

09.06.2013 Рубрики: Швидкі дієти ,

Проводячи довгі хвилини перед дзеркалом, втягуючи живіт і затримуючи дихання, стає зрозумілим, що живіт - вельми проблемна зона. І як його не втягуй, він все одно не зникне. Але як зробити так, щоб і дзеркало радувало нас, і щоб зробити це швидко?

Як прибрати живіт за тиждень

Як прибрати живіт за тиждень

Чи можна прибрати живіт за тиждень? Звичайно! Проте не варто чекати дивних перетворень на такі короткі терміни, адже це досить трудомісткий процес. До того ж, все залежить від ваших початкових параметрів. Комусь потрібно прибрати всього пару сантиметрів з живота, а комусь всі двадцять. І чим більше ваші параметри, тим повільніше повинне відбуватися схуднення, інакше це загрожує проблемами , наприклад обвислою шкірою, розтяжками.

Ті, хто хоч раз намагався прибрати живіт, напевно, помічали, що це не так-то просто. Голодовки і виснажливі тренування ефективні не завжди. Тіло худне, а живіт може залишатися на місці. Тут потрібний інший підхід.

Отже, як прибрати живіт за тиждень?

В першу чергу вам потрібно позбутися від шлаків і очистити кишечник. Річ у тому, що з часом в кишечнику накопичується величезна кількість шлаків, які, розкладаючись, засмічують його і виділяють в організм шкідливі речовини. Організм, намагаючись захиститися від всякої «грязі», створює водно-жировий прошарок, який служить буфером і вбирає в себе всю отруту. Таким чином, зайвий жир - це скупчення непотрібних речовин, які у жінок відкладаються переважно в області живота. Тому спершу необхідно очистити кишечник від шлаків. А робиться це за допомогою клізм. Тому доведеться облишити свою гидливість, якщо ви хочете позбутися від живота за тиждень.

Як прибрати живіт за тиждень

Тут потрібна найзвичайніша клізма на 1,5-2 літри. Вона добре очищає організм, виводить шлаки і запускає процес спалювання зайвого саме в зоні живота. Робити клізми краще через день, додаючи чайну ложку солі на літр води. Таким чином, за тиждень можна скинути близько 3-4 кг і втратити в об'ємі живота приблизно 5 см.

Звичайно, якщо ви хочете досягти добрих і швидких результатів, то обмежуватися одними клізмами не вартує. Для швидкого схуднення також дуже важливо поліпшити обмін речовин і роботу шлунково-кишкового тракту. Тому дуже важливо стежити за харчуванням і відмовитися від алкоголю і сигарет. Куріння і алкоголь уповільнюють обмін речовин. До того ж, алкогольні напої дуже калорійні, і ці калорії відкладаються переважно на животі.

Як прибрати живіт за тиждень: питання харчування

Якщо ви хочете прибрати живіт за тиждень, не сідайте на жорсткі дієти, краще перегляньте своє харчування, виключіть всі жирні, калорійні, шкідливі продукти, солодощі, випічку, жирне м'ясо, консерви, копченину. А також через день влаштовуйте розвантажувальні дні, тобто чергуйте "ситий" день з розвантажувальним протягом тижня. Така хитрість дозволяє обдурити наш організм, який не починає робити запаси «про чорний день», як під час жорстких дієт і жир спалюється швидше. У якості розвантажувальних днів можете вибрати будь-який за смаком - гречаний, рисовий, яблучний або кефірний день. Також приймайте клітковину, яка допоможе вивести все зайве і понизить калорійність страв.

Аби поліпшити обмін речовин, необхідно багато і часто пити, не менше 2 літрів води в день. При цьому краще всього вживати талу воду, яка сприяє очищенню лімфи і спалюванню жиру.

Як прибрати живіт за тиждень: фітнес

За допомогою одного спорту складно прибрати живіт за тиждень. Заняття необхідні, аби привести м'язи і шкіру в тонус і уникнути появи розтяжок. Вправи, що б'ють точно в ціль, - це кручення обруча і вправи на прес. Обруч відмінно розігріває м'язи живота, масажує і різко підсилює кровообіг в цій області, що сприяє схудненню. Вправи на прес також вельми ефективно спалюють жири в області талії. Проте, для цього не потрібно виконувати повні підйоми тіла, досить піднімати корпус на 45 градусів. Головне виконувати вправи в швидкому темпі, тоді результат не змусить себе чекати.

Як прибрати живіт за тиждень

Як прибрати живіт за тиждень: додаткові процедури

Доповнити заняття, дієту і очищення організму допоможе самомассаж тіла і обгортання. Можна використовувати спеціальні масажери або просто інтенсивно щипати і розминати шкіру в області живота для того, щоб прибрати живіт. Через день робіть обгортання із спеціальними розігріваючими або охолоджуючими масками, які покращують кровообіг. Також можна використовувати для обгортання морські водорості, каву, какао, блакитну глину і ефірні масла. Нанесіть їх на шкіру і оберніть живіт плівкою, почекайте годину, а потім змийте.

Sоurcе оnа-znаеt.ru

Додати коментар