Як сісти на шпагат?

15.01.2012 Рубрики: Вправи, фітнес ,

як сісти на шпагат
як сісти на шпагат
як сісти на шпагат
як сісти на шпагат
Перше, що варто з'ясувати - це те, що на шпагат не сядеш за пару днів або пару тижнів. При інтенсивних тренуваннях є вірогідність пошкодити в'язки, сухожилля, і взагалі, нашкодити організму. Не раджу вам дуже старатися, адже біль від розтягування м'яза - це щось особливе.

Перед кожним тренуванням розігріваємо м'язи, хороша ознака - тепло усередині. Для розігрівання підійдуть пробіжки, присідання.До речі, можна сходити в душ - це теж розігріє м'язи.

Все, м'язи розігріті і готові до роботи.

 • Перша вправа - махи ногами. Стоїмо на 1-ій нозі, другу ж прагнемо підняти як можна вище, спина пряма - не горбимо. На перших стадіях не вийде піднімати ногу високо - робимо як можемо. Важливо при цьому відчувати, як м'язи тягнуться, а-то можна просто помахати ногами, а результату не буде. Так, до речі, коліна не згинаємо..

 • Вправа номер два. Теж дуже добра для шпагату. Знаходимо плоску поверхню, будь то стіл, шафка, тумбочка і так далі, яка по висоті трохи більше чим по пояс. Закидаємо ногу і тепер стараємося дотягнуться кінчиками пальців до ступні на підлозі. Як варіант - можна тягнутися і до іншої ноги. З часом можна з кінчиків пальців переходити на долоні і так далі, а так само брати тумбочку вище.

 • Ну і найпростіше - це просто сідаємо на шпагат настільки, наскільки це можливо (аби нічого не боліло!). Має бути відчуття напруги в м'язах, але не біль..

 • Ще одна вправа. Сідаємо на підлогу, сполучаємо п'яти ніг і прагнемо притиснути ноги до підлоги. Можна допомагати собі ліктями.

 • І ще вправа: сідаємо на підлогу - ноги нарізно, наскільки це можливо і тягнемося руками вперед.

 • Так, тепер про те, скільки сидіти в шпагаті. 10-20 сек. - це самий початок тренувань!
  Від 2-х до 5 хв. кожне заняття - час для професіоналів. Спочатку 2 хв. навряд чи вийде - дивіться по собі. Я зазвичай як робив - брав секундомір і сідав - спочатку 20-40 сік, а потім (десь через місяць) доходив до 1:30 сек. і так далі.

  Займатися можна щодня або через день, хоча мені більше подобається варіант щоденних тренувань, адже чим більше інтервал між заняттями, тим простіше піддатися ліні. Якщо щодня робитимете, то вже тижні через 2 реально побачите результат. А результат дає прекрасну мотивацію до подальшого розвитку. До всього іншого дуже раджу включити улюблену музику, яка стимулюватиме вас.

  Успіхів Вам у вдосконаленні вашого тіла)

  Як сісти на шпагат: відео

  Додати коментар