Як правильно качати прес: жадані шість квадратиків

15.02.2012 Рубрики: Вправи, фітнес ,

як правильно качати прес
як правильно качати прес
як правильно качати прес
Більшість людей, що займаються в тренажерному залі, хочуть мати добре розвинені, скульптурного вигляду шість квадратиків на животі. Проте, проблема полягає в тому, що м'язи живота повільніше за всіх реагують на тренінг. Вони, звичайно ж, розвиваються так само, як і всі останні м'язи, але через жировий прошарок в цій області вони частенько не помітні.

Безліч бодібілдерів легко впадають у відчай, тому що вони не бачать жодного прогресу. Мало, хто розуміє, що м'язи живота можуть бути у відмінному стані, просто оцінити їх розвиток неможливо через жировий прошарок, що приховує їх. Що ж потрібно зробити в цьому випадку? Насамперед, не засмучуйтесь, у вас може бути приголомшливий черевний прес, просто вам потрібно позбавитися від зайвого жиру, аби зробити його видимим.

Аеробні навантаження і дієта для спалювання жиру

Що вам потрібно зробити для усунення жирового прошарку, так це включити вправи для серцево-судинної системи в свою програму тренувань і як слід попітніти, спалюючи зайвий жир. Також вам варто сісти на дієту. Не потрібно морити себе голодом. Все, що вам потрібно, спалювати калорій більше, ніж споживаєте.

Тримайтеся подалі від їжі з високим вмістом насичених жирів. Харчування піцою, бургерами і ковбасами підійде вам лише в тому випадку, якщо вашою метою є встановлення світового рекорду по найшвидшому набору зайвого жиру в найкоротші терміни.

Хороша новина полягає в тому, що самі кращі вправи для серцево-судинної системи не вимагають поїздки у фітнес-клуб. Вам просто потрібно прискорити своє серцебиття. Біг, плавання, їзда на велосипеді, навіть проста ходьба вгору і вниз по сходам в швидкому темпі допоможуть вам в досягненні вашої мети. Підійде будь-яка діяльність, яка змусить вас гарненько попітніти і прискорить ваш пульс. Приділяючи такому заняттю від 15 до 30 хвилин в день, ви скоро побачите наочні результати. Ви дуже швидко спалюватимете зайвий жир.

Як правильно качати прес

Проте, вправи для серцево-судинної системи принесуть вам користь лише в тому випадку, якщо у вас вже добре розвинені м'язи живота. Якщо ж це не так, то вам слід також приділяти час на виконанню вправ для розвитку черевного преса. Ідеально для цієї мети підійдуть різні варіанти скручувань і підйомів ніг. Не можна займатися щодня, оскільки м'язам живота також потрібний час для відпочинку і відновлення. До того ж, черевний прес може просто адаптуватися до такого високого навантаження і перестане реагувати на тренінг. Виконувати вправи для м'язів живота краще три рази в тиждень. У перший день виконуйте вправи для верхньої частини м'яз живота, на наступному тренуванні приділіть увагу нижній частині, а на третьому занятті концентруйтеся на косих м'язах.

Також спробуйте збільшити інтенсивність вправ. Якщо ваги власного тіла вам вже мало, виконуйте вправи з використанням додаткової ваги, нею може бути блин штанги або гантеля. Пропоную переглянути відео, де показані найефективніші вправи для розвитку пресу, їх техніка виконання.

 • теги: как правильно качаться, спортивное питание, бодибилдинг для начинающих, спортивное питание

 • Як правильно качати прес: відео

  Один коментар до статті “Як правильно качати прес: жадані шість квадратиків”

  1. богдан пише:

   а якщо без жиро зжигателів то можливо накачатися

  Додати коментар