Як позбутися живота?

27.06.2011 Рубрики: Вправи, фітнес ,

як позбутися живота
як позбутися живота

Красивий плоский живіт завжди виглядає виграшно, на відміну від неприємних жирових складочок і виступаючих боків. Але навіть при нормальній статурі інколи не удається зберегти живіт ідеальним, хоча для цього потрібно всього лише слідувати декільком нескладним порадам.

Як позбутися живота?

Є декілька правил, дотримуючись яких ви досягнете мети, отже...

1. Спалюйте жир

Навіть якщо ви тренуєте м'язи живота і вони досить пружні і сильні, їх може покривати шар жиру, який заважає проступати дійсно красивому пресу. Аби позбавитися від надлишку жиру в області живота, необхідно приділяти достатню увагу кардіонагрузкам, таким як біг, їзда на велосипеді, танці, ходьба.

2. Сидіть прямо

Звичайно це постійно повторюють мами своїм дітям, які горблять і не бажають зберігати хорошу поставу, коли сидять. Але це дуже важливо для м'язів живота, за якими стежити потрібно не лише в спортивному залі на тренажерах. При сидінні м'яза живота залишаються в тонусі, тому треба намагатися зберігати хорошу поставу.

3. Приділяйте увагу розтяжці

Тренування м'язів, безумовно, дуже важливе для ідеального преса, але не варто забувати і про розтяжку, яка необхідна на завершення роботи над ним. В кінці тренування потягніться вгору, змикаючи руки над головою, акуратно і рівномірно розтягуючи м'язи преса.

4. Скручування

Аби позбутися живота, не обійтися без вправ, які називають скручуваннями. Вони тренують прямі м'язи живота. Виконуються скручування лежачи на підлозі із зігнутими в колінах ногами. Руки за головою, тіло повільно піднімається від підлоги за допомогою м'язів живота так, щоб лікті тягнулися до колін.

5. Робота над поперечними м'язами

У роботі над вирішенням проблеми із надлишками жиру на животі важливо тренувати поперечні м'язи. Ляжте на живіт, ноги разом. Зігніть руки так, щоб передпліччя опинилися рівно на підлозі, потім підводьтеся над підлогою, спираючись на пальці ніг і на передпліччя - ви відчуєте, як працюють внутрішні м'язи живота.

7. Робота над косими м'язами

Нетреновані косі м'язи живота дають ефект так званих боків, які нависають над поясом жировими складками. Ляжте на спину, руки за голову, ноги зігнуті, тягніться по черзі правим ліктем до лівого коліна і навпаки.

7. Запобігання здуттю

Сіль, цукор, мучне ведуть до здуття живота, і тому деколи важко позбутися живота саме через здуття, що візуально збільшує його об'єм, тому потрібно як можна менше вживати ці продукти. Крім того, ці продукти затримують воду в організмі, провокуючи набряклість.

8. Стежте за поставою

Окрім фізкультури для схуднення в спортзалі і правильного положення при сидінні необхідно стежити за поставою, причому завжди - при ходьбі у тому числі. Коли вона порушена, то незабаром можуть виникнути проблеми із спиною. Хороша вправа для прямої спини: ляжте на живіт, піднімайте верхню частину тіла за допомогою опори на руки. Це корисно для нижнього відділу спини і для преса.

9. Тренування в повсякденному житті

Прагніть приділяти увагу пресу навіть тоді, коли ви не в спортзалі і не вдома перед DVD із записом вправ. У машині, на робочому місці, в супермаркеті - скрізь можна займатися тренуванням живота. Для цього потрібно лише по черзі напружувати і розслабляти м'язи - це вельми ефективне тренування, яке допоможе вам таки позбутися живота, який вам вже так набрид.

Окрім всього вищепереліченого не забувайте також і про харчування, зокрема про дієти для швидкого схуднення @tt

Відео: вправи для живота

Один коментар до статті “Як позбутися живота? ”

  1. Приваблива пише:

    Ще крім занять треба підключити дієту!!!

Додати коментар