Як накачати м'язи в домашніх умовах

15.02.2012 Рубрики: Вправи, фітнес ,

як накачати мязи в домашнх умовах
як накачати мязи в домашнх умовах
У цій статті спробуємо відповісти на питання про те, як накачати м'язи вдома. Як правило, у всіх є бажання мати хорошу фізичну підготовку, накачані м'язи. Проте, дуже часто знаходяться причини, які заважають вам стати Гераклом. То на відвідини тренажерного залу не вистачає часу, то недостатньо мотивації, стимулу на його відвідини. Але не варто бути занадто категоричними, відкидаючи саму можливість сформувати собі сильне та красиве тіло, адже є компроміс "качалкам" - заняття вдома.

Перш за все, потрібно зауважити, що підтягнути свою фізичну форму в домашніх умовах можливо. Але для цього потрібно щодня на вправи витрачати хоч би по 30хв. Для позитивно ефекту настійно рекомендується штучно збільшити свою вагу на час вправ. Для цього, наприклад, можна надіти рюкзак, поклавши в нього, спершу, яку-небудь здоровенну книгу. Головне правило - окрім вашої власної ваги, має бути ще яке-небудь навантаження.

  • Отже, спершу можна попідтягуватись. На перекладині повисаємо «долонями до себе», тримаємо їх на ширині плечей . Потім переходимо, власне, до підтягування. Дуже важливим моментом (і не лише для цієї вправи) є правильне дихання. Вдихаємо, піднімаючись, і видихаємо, спускаючись. Зробіть хоч би три підтягування. Потім міняємо положення рук (обхвачуємо турнік пальцями зверху). Підтягуємося так само мінімально три рази, «турнік за голову». Важливо робити ці вправи плавно, без ривків. Надалі слід поступово збільшувати кількість повторень . Підтягування добре розвиває м'язи рук, спини, а так само черевного преса. Ширину хвату та положення рук можна варіювати на свій смак та розсуд, роблячи акцент то одну группу мяз то на іншу. Наприклад, чим ширше хват, тим більше навантаження на спину і тим менше на руки. "Долоні до себе" - акцент на руки та біцепси, "від себе" - на спину

  • Йдемо далі. Приступаємо до віджимань - ефективного способу швидко накачати грудні м'язи та м'язи рук. Бажано виконувати цю вправу на кулаках. За спиною все та ж зайва вага, у вигляді рюкзака, і ми плавно опускаємося, вдихаючи, а потім піднімаємося, видихаючи. Спершу необхідно зробити декілька підходів по 5 разів. Надалі, як і підтягування, віджимання слід робити до повної втоми. Тут, в основному, задіяні грудні м'язи і трицепси, проте, за великим рахунком навантаження отримує все тіло.

  • Наступним кроком буде розвиток м'язів преса. Варіантів як досягнути бажаного результату тут сила-силенна. Так, наприклад, можна знайти точку опори для ніг. Наприклад, такою точкою може послужити батарея. Просовуємо ноги під батарею, згинаємо в колінах. Потім плавно піднімаємося, чергуючи з кожним підйомом повороти корпусу вліво і управо. Робимо біля 8-ми раз для початку. @ec
  • теги: как правильно качаться, спортивное питание, бодибилдинг для начинающих, спортивное питание
  • Як накачати м'язи в домашніх умовах: відео

    Качая железо (А. Шварценеггер, для мотивації): відео

    Додати коментар