Як качати м"язи: типові помилки початківців

15.02.2012 Рубрики: Вправи, фітнес ,

як накачати мязи помилки
як накачати мязи помилки
як накачати мязи помилки
Аби накачати м'язи, необхідно правильно тренуватися, і, крім того, чітко визначити свої цілі - що ви хочете отримати від тренувань. Після того, як завдання визначене, потрібно підібрати правильні методи їх досягнення. Я звертаю увагу на це питання, тому що часто бачу, як початкуючі спортсмени помиляються. Вони ставлять мету накачати м'язи і розвинути силу, а тренуються розвиваючи зовсім інші якості. Їх дії не відповідають меті.

Одна з частих помилок - надмірна кількість вправ.

Спортсмени починають робити багато вправ, вважаючи - чим більше, тим краще. Наприклад, виконують на груди або на біцепс по 4-5 вправ, роблячи багато підходів і повторень в кожній вправі. При цьому використовують недостаню вагу гантелей. Звичайно, якщо робити багато вправ, то з великою вагою просто не впораєшся - не вистачить сил ! Але так м'язи не накачаєш. У цьому і є помилка.

Організм нарощує м'язи, аби стати сильніше, аби піднімати важчі вантажі. Значить потрібно піднімати більшу вагу, а не виконувати купу вправ з легкими гантелями. Що ви тренуєте, то і розвиватиметься. Якщо ви робите багато вправ, багато підходів з невеликою вагою, то розвиватися буде витривалість, а не розмір м'язів і сила. М'язи ростуть для подолання зростаючих навантажень. Якщо ваші гантелі не стають важчими, то навіщо організму будувати нові м'язи ? Отже, прагніть поступово збільшувати вагу штанги яку ви піднімаєте і у відповідь ваші м'язи ставатимуть більше і сильніше. Більш того - приріст сили це показник правильних тренувань !

Проте пам'ятайте, що в гонитві за збільшенням ваги не можна порушувати два правила:

1. Зберігайте техніку вправ, жодних кривлянь і ривків !
2. Обов'язково дуже ретельно розминайтеся, інакше травма і кінець вашим заняттям !

Для збільшення м'язової маси, цілком достатньо дві, максимум три вправи на кожну м'язову групу.
При цьому, перша вправа має бути базовою, важкою. Перша базова вправа виконується з штангою - 3-5 підходів по 4-8 повторень (плюс підходи розминок), ви даєте м'язу стрес, розвиваєте силу і примушуєте організм почати процеси адаптації і синтезу.

Друга вправа служить для глибшого і різностороннього опрацювання м'язових волокон і тренування енергоресурсів м'яза. У другій, допоміжній вправі з штангою або з гантелями, виконуєте 3-4 підходи по 8-12 повторень. Другою вправою ви закачуєте в м'язи більше крові, тренуєте енергосистеми, а так само, прокачуєте м'язи в іншому положенні, примушуючи їх включити в роботу ті волокна, які недопрацювали в першій вправі.

Таким чином, виконуючи дві вправи, ви проробляєте м'язи з різним навантаженням, під різними кутами і при цьому з чималою вагою.

Висновки

1. Не більше 3 вправ на кожну м'язову групу.
2. Прагніть стати сильніше - підвищуйте вагу !
3. Дотримуйте техніку вправ і ретельно розминайтеся.

  • теги: как правильно качаться, спортивное питание, бодибилдинг для начинающих, спортивное питание
  • Качая железо (А. Шварценеггер, для мотивації): відео

    Додати коментар