Худнемо з хула-хупом

09.04.2011 Рубрики: Вправи, фітнес ,

хула-хуп схуднення
хула-хуп схуднення
хула-хуп схуднення

Мрія схуднути може стати реальністю навіть за допомогою такого простого у використанні помічника, як хула-хуп (інколи його називають обруч). І навіть якщо на перший погляд це здається неймовірним, розглянемо цей спосіб зниження ваги детальніше (див. також статтю про вправи для схуднення та дієти для швидкого схуднення ).

Сьогодні виробники спортивних товарів пропонують різні варіанти хула-хупів. Для чого стільки видів? І як їх правильно використовувати?

Види хула-хупів

Класичний пластмасовий обруч підійде тим, хто має серйозний надлишок маси тіла або дуже слабо розвинені м'язи. Залежно від стану серцево-судинної системи має бути встановлена тривалість занять. У ідеалі, для спалювання жиру необхідно крутити хула-хуп довкола талії не менше двадцяти хвилин. Але якщо організм не здатний витримати таке кардіо, то рекомендується почати з меншого часу і, лише поступово збільшувати час до двадцяти хвилин і більш.

Пластмасовий обруч з обважнювачем підійде для спортивних дівчат. Він дає більше навантаження в порівнянні з класичним хула-хупом. Заняття з цим обручем також мають тривати не менше двадцяти хвилин.
Ще є обручі з невеликими кульками на внутрішній стороні які, при регулярному використанні, окрім зниження ваги і тренування серцево-судинної системи надають масажний і лімфодренажний ефект. В результаті не лише худне талія, але і шкіра на областях дії підтягується, стає гладшою і пружною. Цей вид обруча показаний жінкам, що мають в'ялу шкіру в районі талії або високу міру ожиріння, оскільки, покращуючи рух лімфи і збільшуючи приплив свіжої крові, такий хула-хуп ефективніше бореться із застійними явищами, характерними для цієї зони у людей з великими жировими відкладеннями.

Як це працює?

У деяких людей шкіра настільки ніжна, що вартує лише посильніше доторкнутися до неї, як миттєво виникає синяк. Для них підійде обруч з м'яким гумовим покриттям, що оберігає талію і живіт від мікроударів хула-хупа. Він також надає стимулюючу дію на талію і живіт, допомагає понизити вагу, але щадним способом.

Для досягнення видимого зниження маси тіла обертати обруч потрібно регулярно, не менше двадцяти хвилин кожне заняття, мінімум три тренування в тиждень.

Для того, щоб заняття приносило більше користі і задоволення, рекомендується заздалегідь провітрити приміщення, включити ритмічну музику або відповідний музичний канал і, звичайно ж, посміхнутися.

При обертанні обруча працюють всі м'язи преса і м'язи нижньої частини спини, тому при таких заняттях не просто худне талія, але і підтягується живіт, формуючи красиві лінії стрункого тіла. Хребет стає гнучкішим за рахунок кругових рухів, що здійснюються тазом під час тренування.

Правильне харчування

Звичайно, одних тренувань буде замало. Аби вага знижувалася, необхідно спалювати більше калорій, чим споживати. Тому важливо дотримувати деякі розумні обмеження в харчуванні. Наприклад, не їсти після 6-ої години, не споживати жирного, солодкого, солоного, мучного. Після занятть голодувати немає потреби, але і об'їдатися не вартує. Оптимально з'їсти трохи гречаної каші з салатом з огірка і капусти або банан і трохи кураги. Пити можна без обмежень по кількості, але лише чисту воду.

Все-таки, хула-хуп це легкий, приємний і дієвий спосіб схуднення, з яким кожна може відчути себе красивою і граціозною.

Відео: вправи з хула-хупом

Додати коментар