Вправи для ніг

06.06.2011 Рубрики: Вправи, фітнес ,

вправи для ніг
вправи для ніг
Красиві ноги - ознака генетичної обдарованості, або результат серйозних тренувань. А найчастіше - і те, і інше.
Насамперед визначимо завдання: що нас не влаштовує у формі ніг? Від відповіді залежить підбір конкретних вправ. Якщо для хорошої в цілому форми ніг, але з ослабленими (в'ялими) м'язами досить підтримуючого комплексу, то ноги із зайвою масою і невидимими контурами м'язів вимагають інтенсивних занять .

Вправи для ніг


  • Будь-які спортивні вправи починаються з розігрівання м'язів (див. також статтю вправи для схуднення ). Починаємо розминку з ритмічної ходьби на місці. Від повільного переходим до середнього темпу і далі його не збільшуємо. Через хвилину починаємо при ходьбі підводити коліна вище. Припиняємо вправу, як тільки відчуємо дискомфорт. Далі - у невисокому темпі виконуємо від 5 до 20 присідань (залежно від підготовки). Загальний час такого розігрівання 3-7 хвилин.

  • Для надання красивої форми передній частині стегна найефективнішою вправою є присідання з додатковою ваго. Темп присідань повільний. Спину не горбимо. На носки під час вправи не стаємо. Кількість присидань і підходів підбирається залежно від ваги (гантелі, штанга) і вашої фізичної підготовки. Вправа впливає також на всю групу сідничних м'язів.

  • Створюємо красиву гомілки. Краще всього її тренує наступна вправа. Встаємо перед невеликим підвищенням. Починаємо почергове "сходження" на підвищення, стаючи на носок ноги. Опускаючи ногу з підвищення, не даємо їй ставати на повну стопу. Виконуємо в середньому темпі по 30 сходжень за підхід. По можливості, вправу виконуємо з додатковою вагою. Як альтернатива, підійде звичайна ходьба або біг по сходам.

  • Красивої форми ніг не досягнути без тренування м'язів пахової області. Для цієї групи м'язів незамінні махові вправи. Найбільш ефективні махи в сторони. Виконання вправ в сильно сповільненому темпі збільшує навантаження у декілька разів. При нормальній фізичній підготовці також рекомендується застосовувати додаткову вагу.
  • .

    Відео: вправи для ніг

    Додати коментар