Вправи для грудей

20.06.2011 Рубрики: Вправи, фітнес ,

вправи для грудей
вправи для грудей
вправи для грудей
вправи для грудей

Краса жінки визначається не лише її рисами обличчя, але і фігурою. Особливо трепетно кожна жінка відноситься до своїх грудей. У всі часи існували різні стандарти краси, проте бажання красунь збільшити розмір грудей і раніше, і зараз залишається незмінним.

Як збільшити груди вправами?

Жіночі груди, всупереч розхожій думці, піддаються збільшенню не лише операційним шляхом. Доведено, що додати розмір можна і за допомогою певних фізичних вправ.
Виконувати ті або інші вправи для схуднення можна в спортзалі під наглядом досвідченого тренера або в домашніх умовах. Для цього вам досить прочитати цю статтю і набратися терпіння, адже займатися спортом для збільшення грудей доведеться регулярно.

Крім того, що вам потрібно буде виконувати вправи безпосередньо на м'язи грудей, зверніть увагу і на інші групи м'язів. Нарощувати об'єм бюста необхідно в комплексі з базовими вправами, а також з вправами на м'язи спини, ніг і живота.

 • Вправи для збільшення грудей

  Перш ніж починати виконувати вправи для збільшення грудей, необхідно розім'ятися. Розминка є звичайною зарядкою, яку ви робили в школі на уроках фізкультури. Після того, як м'язи розігрілися, можна переходити до власне фізичних навантажень.

  Спершу сядьте на підлогу з прямою спиною або встаньте поряд із стіною. Бажано, аби спина була притиснута до рівної поверхні. Якщо такої не виявилось, прагніть тримати спину в ідеально рівному положенні. З'єднайте долоні одна з одною на рівні грудей і натиснітб на них. Прагніть здавлювати долоні як можна сильніше, напружуючи грудні м'язи. Через декілька секунд розслабте руки. Повторіть цю вправу як мінімум 5 разів.

  Ще одну вправу для збільшення грудей необхідно виконувати біля дверного отвору.
  Встаньте напроти дверного отвору і зіпріться на нього долонями витягнутих рук. Прагніть натискати на стіну так, ніби ви хочете її зрушити. Через декілька секунд трохи подайте своє тіло вперед і продовжуйте натискати щодуху. Ще через декілька секунд прийміть вихідне положення і відпочиньте. Бажано виконати 3 підходи.

 • Вправи для м'язів грудей

  Однією з найбільш ефективних вправ для зміцнення м'язів грудей вважається віджимання від підлоги. Чоловіки роблять його, спираючись на ступні ніг. Жінкам дозволяється спиратися на коліна.
  Для того, щоб досягти належного ефекту, не потрібно розставляти руки дуже далеко одну від одної. Поставте їх на ширині плечей. Зробіть один підхід на 20 раз.

  Ще однією класичною вправою для грудей є жим. Його бажано робити у фітнес-клубі або спортзалі. Проте якщо у вас є необхідні навики, то можна виконати жим і вдома. Для цієї вправи візьміть лавку, великий фітнес-бол або ляжте на підлогу, на спину.
  У обидві руки візьміть гантелі. Під час виконання вправи руки мають бути у вертикальному положенні паралельно одна одній. Повільно згинайте їх в ліктях, направляючи гантелі вниз, а потім піднімайте точно вгору. Один підхід дорівнює восьми віджиманням.

 • Вправи для зміцнення грудей

  Відкриваємо секрет гейш. Аби ваші груди завжди виглядали підтягнутими, необхідно виконати одну нескладну вправу.
  Для її виконання слід встати на ноги і покласти руки на пояс. Спина має бути рівною, а голова трохи підведеною. Гордо дивіться попереду себе. Прийнявши вихідне положення, підніміться на носочки і відведіть лікті назад. При цьому груди необхідно трохи подати вперед. Затримайтеся на пару секунд, а потім прийміть вихідне положення. Повторіть дану вправу 30 раз в швидкому темпі.

 • Вправи для грудей з гантелями

  Встаньте на коліна і виставте праву ногу вперед. Між стегном і гомілкою повинен утворитися кут, рівний 90 градусам. Нахиліть корпус з прямою спиною трохи вперед. Візьміть в кожну руку по гантелі і підніміть їх на рівень грудей. Лікті при цьому мають бути зігнуті перед грудьми і знаходитися в горизонтальному положенні. Випрямте руки, розвівши їх в сторони, а потім поверніть у вихідне положення. Цю вправу необхідно виконувати не менше 10 разів за один підхід. Після цього поміняйте ногу і зробіть ще один підхід.

 • Вправа для підтяжки грудей

  Це вправа дуже проста у виконанні. Ляжте на спину і витягніть руки за головою. На протязі 30 секунд необхідно тягнути руки і ноги від себе так далеко, як тільки це можливо. Потім зігніть ноги в колінах і підтягніть їх до грудей. Обійміть коліна руками. При цьому голову і плечі відривати від підлоги не можна. Відпочиньте трохи, а потім продовжіть займатися. Вже через пару тижнів ви почуєте перші компліменти.

 • P.S. Дивіться також статтю про вправи для ніг.

  Відео: вправи для грудей

  Один коментар до статті “Вправи для грудей ”

  1. кобра пише:

   мені 11 років груди геть не ростуть і в моєї подруги софії теж не ростуть що нам робити вправи наміру робити не хочемо.А груди все одно не ростуть.

  Додати коментар