Вода як засіб для схуднення

15.05.2011 Рубрики: Технології схуднення ,

вода для схуднення
вода для схуднення

Ми звикли вважати воду зваичайнісінькою і повсюдно доступною речовиною. Проте насправді вода - настільки унікальний і цілющий засіб, що про це варто написати окрему книгу. Втім, багато вчених і лікарів, що досліджують дію води на організм людини, написали вже цілі томи. Взяти, наприклад, доктора Батмангхеліджа, який навіть під час свого ув'язнення примудрявся лікувати сусідів по камері звичайною водою. А коли уряд помилував його за безцінний вклад в науку, він попросив про продовження терміну для завершення своїх досліджень.

Вода покращує обмін речовин

В чому ж сила води і як вона сприяє схудненню? По-перше, без води неможливе нормальне травлення. Випиваючи стакан води за півгодини до прийому їжі, ви не лише позбавите себе від проблем ШКТ, але і покращите обмін речовин, а значить, тим самим, проведете профілактику таких захворювань, як целюліт, ожиріння, діабет 2 типу.

Хочеш їсти - пий

По-друге, сигнали мозку про спрагу-голод настільки схожі, що ми їх незрідка плутаємо. У результаті - зневоднений організм, наповнений їжею, яку він не в силах нормально засвоїти. Що ще гірше - ми отримали абсолютно непотрібні нам калорії, від яких не в силах позбавитися.

Вгамовуй спрагу водою

По-третє, навіть відчувши спрагу, ми задовольняємо її за допомогою калорійних, жирних, кавовмістних або алкогольних напоїв. Йдучи на поводу у реклами, ми вважаємо ці напої найбільш смачними, корисними і відповідними для вгамовування спраги. Насправді дані продукти (а рідина з вмістом добавок є продуктом харчування) не дають воді засвоїтися, а часто ще більше зневоднюють організм.

Отже, для збереження фігури ви повинні слідувати простому правилу: випивати не менше 30 мл. води в добу на 1 кілограм маси тіла. Це складає приблизно 6-8 стаканів води в день. Ось такий різновид дієти для схуднення. Підійде будь-яка чиста вода: фільтрована, джерельна, артезіанська, мінеральна, тала. В крайньому випадку, кип'ячена. Аби гарантувати якість споживаної води, віддавайте перевагу відомим і перевіреним маркам.

По зовнішнім джерелам

Додати коментар