Тайські таблетки - чи безпечні вони?

13.07.2014 Рубрики: Популярні засоби ,

тайські таблеткиНа азіатському фармацевтичному ринку широко представлені дієтичні таблетки Panbesy виробництва Тайланд. У поєднанні з дієтою і фізичними навантаженнями ці тайські таблетки допомагають знизити вагу. З 1950-х років таблетки Panbesy, що пригнічують апетит, призначаються пацієнтам, які страждають ожирінням. Вважається, що таблетки Panbesy для зниження ваги - це один з кращих способів добитися прекрасних результатів, у поєднанні з розумними фізичними вправами та здоровим планом харчування.

Як слід харчуватися під час вживання тайських таблеток для схуднення Panbesy?

Клітковина, білок і правильна кількість здорових жирів - це здорове харчування, якого потрібно дотримуватися під час прийому таблеток Panbesy. Ці поживні речовини потрібні для того, щоб ви довгий час залишалися ситими, і вони підсилюють ефективність ваших зусиль і результатів в зниженні ваги. Уникайте будь-яких видів напівфабрикатів, фаст-фуду, солодких ласощів, замість них вибирайте корисні продукти.

Продукти зі всіх харчових груп забезпечують організму належне харчування. Дефіцит вітамінів може призвести до втрати апетиту, порушити роботу гормонів, і привести до появи харчових витребеньок.

Регулярні вправи і вживання тайських таблеток Panbesy

Визначите для себе правильний рівень фізичних навантажень. Дізнайтесь, що краще підходить вашому тілу, і проконсультуйтеся з лікарем або персональним тренером. Розробіть план тренувань для втрати ваги, збільшіть навантаження під час роботи по дому. Аксесуари і одяг для фітнеса мотивуватимуть вас на заняття вправами.

У який час дня займатися вправами - вирішувати вам. Ваша мета - займатися щодня під час прийому дієтичних таблеток Panbesy. Регулярні вправи підвищують ефективність результатів.

Як отримати максимальну користь з прийому тайських таблеток Panbesy

Ваша сім'я повинна підтримувати вас, коли ви прагнете скинути вагу, і допомагати вам зберегти мотивацію. Не тримайте вдома продукти, що містять багато жирів, і оточіть себе друзями, які вас підтримають. Погані харчові звички не допоможуть в процесі позбавлення від зайвої ваги тому ті, хто живе поряд з людиною, що намагається скинути вагу, повинні з розумінням відноситися до його потреб.

Тайські дієтичні таблетки Panbesy допоможуть вам досягти бажаної мети. Прислухайтеся до свого тіла, і їжте лише тоді, коли ви справді голодні.

Yanhee - дієтичні таблетки, що негативно впливають на здоров'я

Yanhee, дієтичні таблетки із знаменитої лікарні в Тайланді, надають фатальну дію на різні органи людського тіла. Багато хто з тих, хто приймав Yanhee у всьому світі, був госпіталізований, і після досліджень компонентів цих таблеток вони були визнані шкідливими для організму. Сьогодні вони заборонені в багатьох країнах Європи, Австралії, Сінгапурі і так далі.

Yanhee широко використовуються в Азіатському світі для зниження ваги. Особливо популярні таблетки Yanhee серед молодих жінок, які хочуть добитися ідеальної фігури. Про Yanhee говорять, що це найефективніші в світі таблетки для схуднення. Більшість з тих, хто приймав ці таблетки, говорили, що змогли скинути до 13-18 кг за місяць, не вдаючись до тренувань і не обмежуючи себе в харчуванні. Це звичайно залучає тих, хто хоче скинути вагу, але дуже ледачий для того, щоб займатися вправами. Торговці пігулками Yanhee рекламували їх як лікарський засіб, безпечний для людей і виготовлений з трав. Проте, таблетки Yanhee не безпечні, і не виготовлені з трав.

Майже кожен, хто приймав таблетки Yanhee, заявляє, що це дійсно ефективні ліки, але вони також мають різні побічні ефекти.

Найбільш поширені з них - спрага, тахікардія, часте сечовипускання, депресія і втрата апетиту. Спочатку ті, хто приймав таблетки, раділи їх швидкому ефекту, проте через тиждень після початку прийому люди починали скаржитися на швидке серцебиття, яке не давало їм заснути вночі, і таку сильну спрагу, що горло починало опухати. Потім починалася сильна депресія і фізична слабкість. Втрата ваги в деяких була настільки серйозною, що ставала небезпечною для здоров'я. Через шість місяців після прийому Yanhee одна пацієнтка звернулася до лікаря, який сказав їй, що вона не зможе завагітніти протягом року, оскільки її гормональна система порушена. Інша дівчина, приймаюча Yanhee, так боялася знову набрати вагу, що впала в залежність від цих таблеток, в результаті якої попала в лікарню з інфарктом.

Таблетки Yanhee досліджували в одній з лабораторій Пекіна, де з'ясувалося, що інгредієнти цих таблеток зовсім не є натуральними. До складу таблеток Yanhee входять діуретики, амфетамін, сибутрамін, фенфлурамін і так далі. Довготривале вживання цих інгредієнтів може призвести до тяжких наслідків, таких як порушення функції нирок, серцевий напад, психічні розлади і безпліддя. Передозування Yanhee може навіть привести до фатального результату у таких пацієнтів. Експерти стверджують, що споживачі, що сліпо довіряють пігулкам Yanhee, не володіють адекватними знаннями про дієту, і їм бракує раціонального мислення. Результати можуть бути трагічними.

Люди повинні раціонально відноситися до того, як виглядає їх тіло, і не слідувати сліпо модним течіям. Yanhee не лише руйнує фізичне здоров'я, вони також порушують психічне здоров'я. Єдиний спосіб мати підтягнуту фігуру - це здорове харчування і фізичні вправи. Здорова дієта може бути в багатьох сенсах корисною для людей протягом всього життя, але всього одна дієтична пігулка може все зруйнувати.

Додати коментар