Таблетки Ліда для схуднення

18.01.2011 Рубрики: Популярні засоби ,
Таблетки Ліда
Таблетки Ліда
Таблетки Ліда

Бажання схуднути за будь-яку ціну деколи доводить жінок до важких захворювань. А все тому, що схуднути хочеться швидко і без зусиль (див. також статтю про дієти для схуднення). Два засадничі принципи зниження ваги - постійне здорове харчування і активний спосіб життя багато хто вважає зайвим і дуже обтяжливим, залишається одне - диво-таблетки з Китаю, який славиться своєю древньою медициною і безліччю підробок під неї.

Які бувають таблеткии для схуднення

Таблетки для схуднення діляться на три основні групи: таблетки першої групи знижують апетит, другої - викликають послаблюючий еффект, а пігулки третьої групи виводять з організму жири. Скільки б не рекламували той чи інший препарат та його чудодійні властивості, він потрапляє в одну з цих трьох груп. Хоча є ще і четверта група - коли реклама є, а склад препарату невідомий. Це найнебезпечніший варіант.

Таблетки для схуднення Ліда за версією виробників

От як описується склад і дія Ліди виробниками: «Ліда виготовляється з відомих більше тисячі років унікальних рослин, що ростуть в юньнаньскому зеленому рослинному королівстві. Використовуючи складну технологію, виготовляють склад, в який входить плід дайдайхуа і інші рідкісні рослини. Всього через один тиждень вживання можна схуднути до 3-5кг, прийом препарату безпечний і не має побічних дій».

А ось інший опис: «У якості основи капсул для схуднення Ліда виступає рослина пахима коком, яка має властивість спалювати жир. Крім цього, капсули Ліда включають рослини, які зменшують апетит і викликають відчуття ситості. Це волокна Ганьчжу, солодкі волокна Цзюгань (топінамбур, аморфофаллюс ), желатиновий порошок Гуаер, фіолетова лікарська люцерна і т.п. У тому числі, препарат містить речовини, які спалюють жир усередині організму: квітка цяожуй, рослини сімейства гарцинії, плід Гуалацзя, тиква-горлянка, золотий мандарин та ін. Капсули Ліда не мають послаблюючого ефекту.

Побічні дії виникають, як правило, у випадку не цілком коректного вживання, а також у випадках індивідуальної непереносимості компонентів препарату. Спостерігаються: погіршення самопочуття, сухість в роті, скачки артеріального тиску, різь в очах. Препарат не рекомендується приймати особам з серцево-судинними захворюваннями, підліткам і літнім людям».

Наскільки відповідає дійсності склад, вказаний на упаковці капсул Ліди?

Річ у тому, що таблетки Ліда - це не лікарський препарат, а біологічно активна добавка до їжі (БАД), тому на них не поширюється правила фармацевтичного контролю. А це значить, що ніхто толком не може сказати, що саме в них міститься. Так, у ряді областей РФ (наприклад, в Благовещенську, Мурманську) в таблетках Ліда був виявлений сибутрамін і тому ввезення і поширення їх на території Росії було заборонено.

Що таке сибутрамін

Сибутрамін - це препарат центральної (впливає на центри голоду в головному мозку) дії, який пригнічує відчуття голоду. Здавалося б, що в цьому поганого? Але річ у тому, що сибутрамін має побічні ефекти і ряд протипоказань (порівняйте їх з тими, які дають виробники капсул Ліди): сибутрамін протипоказаний людям з вираженими змінам з боку печінки, нирок і серцево-судинної системи, з нервовою формам порушення апетиту, порушеннями функції щитовидної залози, підвищенням внутрішньоочного тиску, наркотичною і алкогольною залежністю, вагітністю, під час годування грудьми, у віці до 18 років і в літньому віці.

На основі сибутраміна випускаються такі препарати, як меридія (німецька фірма «Кноль АГ»), обестат (німецька фірма Cipla) і вітчизняний препарат редуксин. Це дійсно ефективні препарати для схуднення.

Ліда чи сибутрамін?

Всі лікарські препарати на основі сибутраміна ви змогли б купити в аптеці лише по рецепту лікаря. А Ліду можна купити по-перше набагато дешевше, а по-друге без рецепту, але хто ж тоді може оцінити протипоказання для прийому цього препарату? І кому пред'являти претензії в разі ускладнень, що виникли при прийомі цього препарату. А побічні ефекти при прийомі сибутраміна можуть бути наступні:

- нервова системи і органи чуття: головний біль, безсоння, занепокоєння, запаморочення, парестезії («мурашки» по шкірі), зміна смаку, в одиничних випадках - судорожні припадки, гострий психоз;

- серцево-судинна система: підвищення артеріального тиску, серцебиття, почервоніння шкіри з відчуттям жару, порушення здатності згущуватися крові;

- шлунково-кишковий тракт: втрата апетиту, сухість в роті, пронос, запор, нудота, загострення геморою, зміни з боку печінки;

- з боку сечостатевої системи: у одиничних випадках - нефрит (запалення нирок), гломерулонефрит (инфекційно-алергичне захворювання нирок).

І це лише те, що стосується сибутраміна. А хто досліджував, як діє сибутрамін у поєднанні з китайськими травами, вказаними на упаковці? Правильно, ніхто, адже це не лікарський препарат.

Китайці - древня мудра нація. Окрім Ліди у них є гімнастика ушу і давні принципи харчування які враховують і кількість їжі і її якість. А Ліда - це для «лохів». @ac

По зовнішнім джерелам

Коментарі (6) до статті “Таблетки Ліда для схуднення”

 1. Тоня пише:

  Ви гонете та це сама отрута.............Цей препарат містить наркотичні властивості.від якмх люди можна так сказати помирають.Це було перевірено декілька раз...........Вони зробили документи фальшиві.і навять не перевіряли що саме входить до цього препарату.А люди купують.Я можу ще багато про це писати.Але щоб люди це зрозуміли...............Я нікому не раджу цей препарат..................Бо є багати інших способів для похудвння......Можу поділитись.Тільки треба бажання і терпіння............Пишіть

 2. admin пише:

  Ну так в статті і написано шо "ліда" це розвод для лохів)

 3. Тоня пише:

  Це грубо кажучи що для лохів...............А люди далі купують...........

 4. наталья пише:

  я хочу замовити ліду,підскажіть як.

 5. admin пише:

  Можна замовити багато де в інеті, от наприклад тут http://biolife.in.ua/2010-12-09-15-34-28.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=9&category_id=2
  Але це досить сумнівний засіб, як стверджують спеціалісти:) Так що...

 6. аннамарія пише:

  як замовити і яка ціна?

Додати коментар