Схуднення уві сні - це реально!

21.07.2011 Рубрики: Технології схуднення ,

схуднення уві сні
схуднення уві сні
схуднення уві сні
У інтернеті найпопулярніша тема - дієти для швидкого схуднення. Не дивлячись на те що роздаються заклики «реабілітовувати» фігури кустодієвського типу, жінки хочуть виглядати, як моделі. Та і чоловіки, які у наш час почали відвідувати салони краси, не хочуть більше мати «пивного живота» і розпливчатих контурів.

В принципі, що і як робити, в курсі абсолютно всі: що їсти, коли, і як рахувати калорії.. Єдина проблема - використання цих знань в житті. Вірніше, тривале застосування, оскільки по аналогії з відомим анекдотом про куріння - «кинути їсти» теж дуже легко - багато хто робив вже це тисячу разів.

Отже, питання в тому, де узяти силу волі, аби не повернутися до неправильного способу життя і його невідворотних наслідків у вигляді зайвої ваги і поганого здоров'я.
Зазвичай, коли прийшло усвідомлення того, що доведеться постійно контролювати свою харчову поведінку та, можливо, робити вправи для схуднення, то відразу накочує відчуття жалості до себе. Попереду малюються довгі роки безрадісного життя з харчуванням сухарями і овочами та виснажливими тренуваннями.

Тут треба сказати, що, хоча в ідеалі харчуватися треба лише корисними продуктами, але, як варіант, можна зупинитися на стадії кількісного обмеження порцій все тих же своїх улюблених страв і, вже завдяки цьому, отримати бажану фігуру. Ковбаси, майонези, копченина, випічка, звичайно, краси не додають, але за відсутності переїдання з нормальною вагою реально сумісні. Фон будь-якого почину має бути позитивним - їсти все те, що хочеш, але в менших кількостях і при цьому без мук голоду.

Важливо, що при методі “схуднення уві сні” саме муки голоду блокуються самогіпнозом протягом першого часу, а потім шлунок зменшується в розмірах, і сигнал про насичення слідує раніше (по темі: як схуднути без дієт ). Недаремно єдиний радикальний спосіб лікування паталогично товстих людей - операції по зменшенню шлунку.

Так в чому ж полягає в даному випадку самогіпноз? Підсвідомості дається дуже чітка установка, гранично чітка. Це важливо робити безпосередньо перед сном. Спочатку береться листок паперу, на якому пишеться цифра вашої нинішньої ваги «мінус» одиниця, і після знаку «рівно» цифра, що вийшла після віднімання. Приклад : 79 - 1 =78

Потрібно деякий час уважно дивитися на цей запис, потім відкласти його убік, а потім до повного засипання тримати ці цифри в уяві. Думати при цьому треба спокійно і доброзичливо, ні в якому разі не наказуючи собі, що добре б схуднути на цей кілограм уві сні або потім протягом дня.

Проводити ці дії потрібно щодня, відповідно, зменшуючи щодня цифру ще на одиницю, при цьому не звертаючи уваги на те, як поводиться реальна вага. І так до бажаного числа кілограм, написаного на папері.

Результатом, як правило, є різке зменшення апетиту буквально з перших днів. Відповідно, з'являється більш помірковане відношення до їжі, оскільки не буває сильних нападів голоду.

До речі цей спосіб не рекомендується використовувати частіше, ніж 2 рази в рік.

Як і у випадку з іншими методами самогіпнозу, аутотренінгу і т.д, дію на організм цього методу неможливо пояснити до кінця, і тому кожен вирішує сам, наскільки це для нього прийнятно.

Додати коментар