П"ять легких способів схуднути

18.01.2011 Рубрики: Технології схуднення ,

П'ять  способів схуднути
П'ять  способів схуднути

Кожна жінка хоч би раз в житті намагалася схуднути за допомогою жорсткої дієти або ще більш екстремальних засобів і знає, наскільки важко буває скинути навіть один-два кілограми. А як схуднути без дієт ? Існує декілька дуже легких способів надовго попрощатися із зайвими кілограмами, які легко включити в звичний розпорядок дня.

1. Починати обід і вечерю з салату. Зелень - неоціниме джерело ензимів і хлорофілу, сприяючих ефективній детоксикації організму. Включення в раціон достатньої кількості зелені допоможе швидко і ефективно позбавити організм від токсинів і полегшить підтримку ідеальної ваги.

2. Їсти 1-2 лимона щоденно. Можна додавати лимонний сік в салати, у воду, овочі або їсти шматочки лимона. Лимон корисний для печінки, оскільки стимулює жовчоутворення, відновлює і підтримує печінку. Оскільки печінка - ключовий орган, який спалює жир, лимон тим самим дозволяє підтримувати оптимальний метаболізм.

3. Відмовитися від дієтичної коли. Не дивлячись на обіцянки виробників, дієтична кола, що залучає солодким смаком і відсутністю калорій, - один з найшкідливіших напоїв в світі. Газовані напої характеризуються високим вмістом кислоти, яка залишається в організмі після вживання коли і прискорює процес старіння. Будь-який газований напій - це найнебезпечніше для організму поєднання вуглекислоти і фосфорної кислоти, які видаляють з кісток, зубів, шкіри необхідні мінерали, тим самим позбавляючи жінку більшої частини її природної краси. Крім того, хімічні з'єднання-підсолоджувачі, що містяться в дієтичній колі, утворюють додаткове навантаження на печінку.

4. Пити якомога менше рідини під час їжі. Вживання великої кількісті рідини під час їжі призводить до розмивання шлункових соків і уповільнення травлення, що, у свою чергу, позначається на засвоєнні їжі. Пити необхідно за півгодини до їди і щонайменше за годину після їди.

5. Відмовитися від солі - і при приготуванні їжі, і у якості добавки. Кухонна сіль, або хлорид натрію - шкідлива для організму хімічна сполука, яка «висмоктує» H20 і інші мінерали з організму. Велика кількість солі в їжі наводить до утворення «фальшивого жиру» - людина, що вживає солону їжу, виглядає повніше, ніж насправді. Уникати кухонної солі слід всіма силами. Здорова альтернатива звичайної солі - морська сіль, багата мінералами.

І нарешті, не самий легкий, але деколи дуже дієвий спосіб - дієти для швидкого схуднення.

Додати коментар