Пояс для схуднення - швидкий спосіб схуднути

09.04.2011 Рубрики: Популярні засоби ,

пояс для схуднення
пояс для схуднення
пояс для схуднення
пояс для схуднення

Пояс для схуднення - ефективність чи обман?

За всю історію безконечної боротьби жінок у всьому світі із зайвою вагою були придумані десятки способів схуднення - від всіляких дієт для швидкого схуднення, кількість яких вже давно перевалила за сотню, до спеціальної білизни для схуднення, пігулок для схуднення, всіляких вправ для схуднення і, нарешті, хірургічних операцій. Подібна різноманітність методів боротьби із зайвими кілограмами зрозуміла - врешті-решт, більшість жінок мріють про те, аби назавжди розлучитися із зайвою вагою і отримати струнку фігуру без яких-небудь зусиль і витрат. Саме ця, за великим рахунком, нездійсненна мрія і привела до створення спеціальних поясів для схуднення - чи то дійсно ефективного способу позбавитися від зайвої ваги, чи то чергового «диво-засобу», покупка якого ніколи не виправдовує себе. Наскільки ж ефективний пояс для схуднення насправді?

Що таке пояс для схуднення?

На сучасному ринку представлена безліч різних поясів для схуднення, і залежно від принципу дії їх можна розділити на дві основні категорії: вібро-пояси і термо-пояси.

Секрет ефективності термо-поясів для схуднення - в створюваному ними ефекті сауни: такі пояси виготовляються із спеціальних тканин з теплоізолюючими властивостями - наприклад, неопрену, - і, щільно облягаючи тіло, забезпечують відмінну теплоізоляцію. В результаті «ефекту сауни» підвищується потовиділення - а значить, розкриваються пори, разом з потом виводяться токсини і шлаки, шкіра стає більш пружною. Термо-пояси для схуднення, фактично, допомагають позбавитися від зайвої рідини в організмі, за рахунок якої збільшується вага, - за рахунок підвищеного потовиділення організм швидше втрачає рідину, а видимим результатом стає втрата зайвих кілограмів. Варто відзначити, що термо-пояс для схуднення безпосередньо не розщеплює жирову тканину, проте недієвим його назвати теж не можна. Найкращих результатів можна досягти, поєднуючи теплоізолюючий ефект термо-поясу для схуднення з інтенсивними фізичними навантаженнями, хоча деякі виробники обіцяють негайний ефект від використання термо-поясу для схуднення без яких-небудь додаткових зусиль.

Вібро-пояс за принципом дії разюче відрізняється від термо-поясу для схуднення. У основі конструкції вібро-поясів для схуднення - один або декілька вібромасажних пристроїв. Такі пояси сприяють розщеплюванню жирових відкладень за рахунок інтенсивної механічної дії вібромасажерів. В результаті дії вібро-поясу для схуднення не лише знижується вага, але і покращується обмін речовин і кровообіг, а м'язи відновлюють пружність і тонус. Як правило, вібро-пояси передбачають декілька режимів роботи - інтенсивність дії вібромасажних пристроїв можна налаштовувати за своїм смаком.

Незалежно від виду поясу для схуднення і принципу його дії закріплювати пояс можна не лише на талії, але і на будь-яких інших «проблемних» ділянках тіла - будь то сідниці, стегна, гомілки, руки, спина.

Пояс для схуднення: ефективність або обман?

Сподіватися на негайне позбавлення від всіх зайвих кілограмів за допомогою поясу для схуднення не вартує - врешті-решт, як і будь-який інший спосіб боротьби із зайвою вагою, пояс для схуднення передбачає додаткові зусилля. Не варто сподіватися, що, просто надівши пояс і включивши його в розетку, можна вмить схуднути, не відмовляючи собі в улюблених цукерках і тортах і інших шкідливих для фігури ласощах. Краще всього пояс для схуднення діє у поєднанні з інтенсивними фізичними навантаженнями.

Крім того, необхідно пам'ятати про те, що одним лише схудненням всі корисні ефекти від носіння поясу не вичерпуються. В першу чергу, пояс для схуднення допомагає покращити здоров'я шкіри і м'язовий тонус - за рахунок ефекту сауни або регулярної масажної дії шкіра стає більш пружною і підтягнутою, а м'язи повертають втрачену пружність. Вібро-пояс стане відмінним придбанням для людей, що ведуть сидячий спосіб життя - масаж має одночасно і розслабляючу, і тонізуючу дією. Допомагають такі пояси і при певних проблемах із здоров'ям - наприклад, болях в спині або м'язах, артриті, радикуліті.

По зовнішнім джерелам

Додати коментар