Після 6 не їсти: за і проти

09.06.2013 Рубрики: Технології схуднення ,

У своєму прагненні схуднути багато пані заганяють себе в досить жорсткі рамки всіляких обмежень.

Наприклад, відмова від вечері після шести вечори - поширене явище серед тих, хто контролює вагу. Наміри, начебто, благі. Але вони, як з'ясувалося, можуть обернутися проблемами із здоров'ям.

Після 6 не їсти: за і проти Болі в шлунку, слабкість, синява під очима і поганий настрій - це мінімум з тих неприємностей, які загрожують людині, що відмовилася від вечірньої трапези. А як же народна мудрість про вечерю яку варто віддати ворогу? - запитайте ви.

Ніхто не закликає вас забивати шлунок під зав'язку безпосередньо перед сном. Але і повна відмова від вечірної їди не має адекватної мотивації. Річ у тому, що, позбавляючи себе вечері, ви примушуєте власну печінку відчувати дефіцит глікогену (при ранній вечері дана речовина закінчиться вже до 3-4 годин ранку).

Як відомо, глікоген живить мозок. Нестача речовини наводить до того, що організм почне «тягнути» його з м'язових волокон, «пожираючи» тим самим корисні амінокислоти. Як результат - виснаження і слабкість замість здорової стрункості.

Дієтологи закликають: обов'язково вечеряйте, але робіть це не пізніше чим за три години до нічного відпочинку. При цьому ще і дотримуйте певні правила. Головне з них - пізня вечеря повинна складатися з некалорійних, максимально знежирених продуктів.

Отже, що можна їсти після 6 вечора?

У такому списку лідирують овочі в абсолютно будь-яких іпостасях: парові, запечені, відварені, на грилі, тушковані. Корисна і білкова їжа: дієтичні сорти м'яса (кролик, індичка), нежирні представники рибного царства, а також морепродукти. Допустимі яйця, а сир (нежирний) лише вітається!

З напоїв кефір і ряжанка, трав'яний і зелений чай, морси і киселі з несолодких ягід-фруктів. Акцентуйте увагу на плодах, які легко розщеплюються в шлунку. Це цитрусові, кисломолочні, ківі і яблука. Після шостої вечора жодних вуглеводів. Тобто все солодке і мучное ховаємо під замок.

Ще відмінна порада: хвилин за 20 до вечері пропустіть стаканчик.минералки, прохолодної і без газів. Вона частково заповнить шлунок, що запобіжить переїданню і приглушить відчуття голоду. Тим, хто захоплений підрахунком калорій, варто врахувати: калорійність «вечірніх» продуктів не повинна перевищувати 25 % загального денного калоража.

Після їди не кваптеся плюхатися на диван з улюбленим журнальчиком в руках і, тим більше, не прилипайте до телевізора. Найкращим варіантом буде прогулянка (у дворі, до магазина). Можна зайнятися домашніми справами, що вимагають рухової активності, - наприклад, прибиранням.

Як бачите, вечеря, якщо підійти до її організації правильно, не представляє небезпеки для вашої фігури, а несе організму лише користь.

Джерело fаshіоnblоggеr.ru

Додати коментар