Очищення організму від шлаків

10.01.2012 Рубрики: Здорове харчування ,

Очищення організму
Очищення організму
Очищення організму
Очищення організму

Роки незбалансованого харчування, захоплення шкідливими звичками і повне ігнорування турботи про своє здоров'я призводять до того, що наш організм працює на межі. Рано чи пізно це наводить до появи захворювань, а потім і до їх переходу в розряд хронічних. Відновити організм можливо, якщо вчасно зайнятися його очищенням.

Очищення організму - це всілякі методики відновлення роботи внутрішніх органів, їх звільнення від шлаків і токсинів. Як правило, організм починає сигналізувати про те, що його нормальна життєдіяльність порушена. Про це можуть говорити часті запори, головні болі, метеоризм, печія, нудота, порушення у травленні шлунку, а також такі зовнішні ознаки як поганий стан шкіри, волосся і нігтів. «Зашлакованність» організму може впливати і не роботу нервової системи: людина відчуває постійне роздратування, погано спить, що часто призводить до появи депресивних станів.

Очищення організму краще всього проводити під наглядом лікаря, який підбере індивідуальну програму харчування і очисних процедур. Перед початком очисної дієти, фахівець порекомендує здати необхідний перелік аналізів, які виявлять наявну патологію в роботі того або іншого органу. Очищення організму передбачає дотримання спеціальної дієти, в ході якої потрібно вживати лише свіжоприготовані дієтичні страви, каші, велику кількість овочів і фруктів, які є незамінним джерелом клітковини для організму. Здорове харчуванняя - це перший крок на шляху до очищення організму. Для того, щоб шлаки і токсини ефективно виводилися з організму, необхідно дотримувати правильного питного режиму і випивати не менше 1,5-2 л. рідини в день, якщо, звичайно, для цього не існує медичних протипоказань.

Більш жорстким методом очищення організму є лікувальне голодування. Його проведення дозволяє не лише розвантажити роботу організму, але і є профілактикою атеросклерозу, оскільки зменшує жирові відкладення на стінках кровоносних судин. В ході лікувального голодування відбувається поліпшення загального стан організму. Важливою умовою проведення голодування є використання клізм, які звільняють організм від продуктів розпаду, попереджаючи їх токсичну дію на організм.

Наступний рівень програми очищення організму - це відновлення роботи кишечника. Кишечник грає найважливішу роль не лише в травленні і самому процесі життєдіяльності організму, він також впливає і на роботу імунної системи. Часті запори, відсутність нормальної перистальтики кишечника призводять до того, що в нім скупчуються калові маси, які у свою чергу заважають нормальному всмоктуванню корисних речовин із споживаної їжі. Сучасна процедура очищення кишечника - гідроколонотерапія, дозволяє видалити з цього життєво-важливого органу неперетравлені залишки їжі, слиз, наявних паразитів, відмерлі клітини і т. д. Після декількох процедур відновлюється нормальна перистальтика кишечника, а спеціальний біо-коктейль, допомагає уникнути дисбактеріозу і відновити природну флору кишечника.

Третій рівень в очищенні організму - це очищення печінки, який проводиться за допомогою настоїв певних лікувальних трав, спеціальних препаратів або простого масла. Проте не варто забувати, що перед очищенням печінки необхідно переконатися у відсутності у вас жлвчокамяної хвороби, оскільки наявність каменів великого розміру в жовчному міхурі може привести до закупорки жовчних проток в ході очищення печінки, а це може призвести до дуже серйозних наслідків. Саме тому слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням будь-якої очисної методики.

Очищення організму - це можливість відновити його нормальні функції, поліпшити роботу внутрішніх органів і загальне самопочуття, значно підвищити якість життя людини. Проте не слід займатися самолікуванням і всі очисні методики, проводити лише після консультації з лікарем. Це дозволить уникнути небажаних побічних ефектів, а також зробить очищення організму максимально ефективним.

По зовнішнім джерелам

Додати коментар