Молочна дієта

06.10.2013 Рубрики: Дієти ,

molochnaya-dietaПро молочну дієту вперше заговорили ще у 20-х роках минулого століття. У той час основним завданням дієти не було зниження надлишкової ваги, вона замислювалася як програма харчування для лікування людей, страждаючих серйозними захворюваннями.

Її засновник, автор більше ста книг про користь фізичного виховання і здорового способу життя, Бернар Макфадден вважав, що молоко, особливо цілісного типу, є продуктом з ідеальним поєднанням всіх необхідних для харчування живильних речовин. Він опублікував свої роботи по молочній дієті в 1923 році. На його думку, оптимальна кількість молока, що рекомендується для цієї лікувальної дієти, - близько шести літрів щоденно!

Таке високе калорійне навантаження обумовлене тим, що людям для успішного одужання і відновлення організму необхідно повернути вагу тіла, втрачену в період хвороби. Для людей, страждаючих такими хворобами, як діабет або діарея, викликана зайвим вмістом жирів в молоці, Бернар Макфадден рекомендував використання знежиреного молока.

Сучасна молочна дієта

Сьогодні ні у кого не залишилося сумнівів, що молоко має дуже багато корисних властивостей. Прекрасне поєднання білків і амінокислот, велика кількість кальцію, фосфору, калія, магнію і ряду інших необхідних мінералів, багате джерело вітамінів групи В (особливо В2, В5 і В12) і вітаміну D, помірний вміст вітаміну А, В1, В6, Е, До і фолієвої кислоти - робить молочну дієту воістину унікальною програмою харчування. Цілісне молоко містить корисні для організму Омега 3 і 6 ненасичених жирних кислот.

У сучасній молочній дієті для схуднення використовується знежирене молоко. Хоча це і зменшує кількість щоденних калорій, але з іншого боку виключає потрапляння в організм Омега 3 і 6 жирних кислот.

Крім того, оскільки деякі вітаміни є жиророзчинними, а значить вимагають наявність жиру, аби бути поглиненими органами травлення, то знежирене молоко перетворюється на мізерне джерело вітамінів А, D, E і K, залишивши лише декілька вітамінів групи B

Правила молочної дієти

Молочна дієтаПеред початком дієти на знежиреному молоці має сенс підготувати своє тіло за рахунок зниження вжитку їжі, принаймні, за два дні до початку.

Раптова зміна раціону харчування з твердої їжі на рідку може бути достатньо важкою для більшості людей, тому дводенний перехід є доцільним.

Знежирене молоко, залежно від виготівника, містить близько 85 калорій в стандартному 250мл. стакані. Тривалість молочної дієти - не менше 14 днів.

Денна норма вжитку - три літри, тобто дванадцять стандартних стаканів знежиреного молока, оптимально один стакан в годину плюс дванадцять годин для сну і відпочинку. Це дає щоденний вжиток трохи більше 1000 калорій - досить низький рівень калорій, аби виробити значну втрату ваги, якщо дотримуватися дієти протягом тривалого періоду часу.

Наявність в молоці білка і кальцію означає, що на відміну від інших низькокалорійних дієт, молочна дієта підтримує стан м'язової маси, а значить, що ви під час дієти не втрачатимете м'язи. Насправді, три літри знежиреного молока щодня нададуть вам подвійну добову норму білка і майже в чотири рази більше норми кількість кальцію.

Хоча це і не зовсім оптимальний варіант для схуднення в довгостроковій перспективі використовувати низькокалорійні екстремальні дієти, але слід визнати, що майже кожна людина з надлишковою вагою час від часу до них удається. Виходячи з цього, якщо потрібно порекомендувати кращу з різних радикальних дієт, то молочна дієти, з її високим вмістом білків і кальцію, є найправильнішим і робочим вибором.

Аби скрасити недоліки знежиреного молока і заради поліпшення живильного балансу, додайте в свій раціон харчування декілька плодів цитрусових ( апельсини , мандарини, ківі) для покриття потреби у вітаміні С, а також 5000 міліграм. риб'ячого жиру, аби отримувати Омега 3 жирні кислоти і допомогти з поглинанням жиророзчинних вітамінів.

Не нехтуйте щоденними фізичними вправами на свіжому повітрі, адже сонячне світло необхідне для достатнього вироблення вітаміну D.

Ще один варіант молочної дієти

Молочна дієтаДаний спосіб молочної дієти має строгіше обмеження по калорійності і дозволяє вам втратити біля 8кг.

Тривалість дієти - 8 днів. Фрукти використовуйте будь-які, окрім винограду і бананів.

Перший день: 1500мл. молока

Другий день: 1000мл. молока + 2 фрукти

Третій день: 500мл. молока + 2 фрукти + 100гр. нежирного сиру

Четвертий день: 1000мл. молока + 1 фрукт + 100гр. пісного м'яса

П'ятий день: 500мл. молока + 2фрукта + 100гр. пісного м'яса + 1 яйце

Шостий день: 500мл. молока + 1 фрукт +100гр. пісного м'яса +1 яйце + 100гр. нежирного сиру

Сьомий день: 750мл. молока + 3 фрукти

Восьмий день: 500мл. молока + 1 фрукт +100гр. пісного м'яса + 100гр. нежирного сиру

Sоurcе easy-lose-weight.info

Додати коментар