Лимонна дієта

06.10.2013 Рубрики: Дієти ,

капустяна дієта Їсти все, і при цьому худнути, здавалося б, неможливо - адже всілякі дієти, придумані для швидкого позбавлення від зайвих кілограмів, наказують то відмову від вуглеводів, то зниження кількості протеїну, то радикальний перехід на корисні овочеві супи з необхідністю взагалі відмовитися від будь-яких страв. Лимонна дієта - одне з небагатьох виключень з цього ряду дієт: виконуючи нехитрі, зовсім прості інструкції, можна не відмовлятися від улюбленої їди і при цьому втрачати кілограми.

Автором одного з найпопулярніших різновидів лимонної дієти вважається Тереза Чанг, британський фітнес-консультант і автор безлічі книг, присвячених правильному харчуванню і схудненню. На відміну від екстремальних способів схуднення типу лимонного детокса (популярної дієти голлівудських зірок, яка вимагає впродовж декількох днів вживати лише лимонний сік з кленовим сиропом і нічого іншого), лимонна дієта допомагає схуднути плавно, Звичайно, не шкодячи шлунку. Лимон, корисні властивості соку якого лягли в основу лимонної дієти, не даремно вважається одним з найкорисніших фруктів - лимонний сік володіє здатністю знижувати рівень цукру в крові, забезпечує організму необхідну кількість вітамінів (зокрема, вітаміну С) і стимулює роботу печінки, тим самим допомагаючи організму швидше спалювати жир. Більш того - лимон укріплює імунітет, прискорює обмін речовин і допомагає понизити рівень холестерину, укріплюючи здоров'я і допомагаючи швидше позбавитися від зайвої ваги абсолютно природним чином, не наносячи збитку здоров'ю травного тракту.

Лимонна дієта: просто і ефективно

Основа лимонної дієти - свіжовичавлений лимонний сік, розведений теплою або холодною водою. Кожен ранок натщесерце необхідно випивати сік лимона, розведений в одному стакані води, поступово збільшуючи кількість рідини. Наприклад, якщо в перший день необхідно з ранку випити один стакан розведеного лимонного соку, то на другий день - сік двох лимонів, розведений в двох стаканах води. Необхідний максимум - сік шести лимонів на шостий день, після чого потрібно поступово знижувати кількість рідини. Загальна тривалість лимонної дієти, таким чином, складає порядка два тижні, протягом яких можна втратити до чотирьох-п'яти кілограмів.

Основні правила лимонної дієти

Хоча лимонна дієта і не вимагає відмови від улюблених страв, для того, щоб боротьба із зайвою вагою виявилася ще ефективнішою, рекомендується дотримувати декілька простих правил правильного харчування. По-перше, дотримуючи лимонну дієту, необхідно на якийсь час відмовитися від алкоголю, кави і чаю, а також фруктових соків з підсолоджувачами і консервантами. По-друге, необхідно збільшити кількість фруктів і овочів в раціоні і вживати мінімум п'ять порцій фруктів і овочів в день. У поєднанні з корисною дією лимонного соку клітковина, вітаміни, мінерали і живильні речовини в овочах і фруктах допомагають нормалізувати травлення (а нормальний обмін речовин, як відомо - застава швидкого схуднення). Одним лише лимонним соком натщесерце кожен ранок можна не обмежуватися - автори дієти рекомендують додавати лимонний сік і цедру лимона у всілякі страви.

Лимонна дієта: жодних обмежень

На відміну від багатьох дієт, що вимагають виключення з раціону жирів, лимонна дієта, навпаки, передбачає наявність певної кількості жирів в раціоні - тому від жирної їжі, дотримуючи лимонну дієту, можна не відмовлятися. Проте, дієта вимагає включення в раціон лише «здорових», ненасичених жирів, які прискорюють процес схуднення за рахунок затримки проникнення вуглеводів у кров і нормалізації рівня цукру в крові. Підійдуть і жирні омега-3 кислоти, відмінне (і до того ж смачне) джерело яких - м'ясо жирної риби, всілякі горіхи і зерна. А ось від насичених жирів (що містяться, наприклад, в червоному м'ясі) і так званих транс-жирів, які містяться в напівфабрикатах, необхідно відмовитися - не лише на період дієти, але і, в ідеалі, взагалі. Такі жири володіють незначною живильною цінністю і, додатково, збільшують ризик ожиріння і захворювань серцево-судинної системи.

Sоurcе bеаutynеt.ru

Додати коментар