Кефірна дієта

10.01.2011 Рубрики: Швидкі дієти ,

Кефірна дієта
Кефірна дієта
Кефірна дієта
Кефірна дієта

Будь-які кисломолочні продукти позитивно впливають на організм людини, нормалізуючи, перш за все, діяльність шлунково-кишкового тракту. А шлунково-кишковий тракт - це початок та кінець обмінних процесів, від яких залежить загальний стан організму, у тому числі і відкладення запасів жиру. Принципи зниження ваги відомі давно: необхідно витрачати більше енергії, чим отримуєш з їжею. Якщо людина веде малорухливий спосіб життя, то для покриття витрат енергії на обслуговування діяльності його внутрішніх органів йому потрібна зовсім невелика кількість калорій, невикористані калорії засвоюються «про запас», у вигляді жиру.
Але все це лірика, нас цікавить конкретика. Отже, як схуднути?

Потрібний ефект у плані сгону зайвої ваги можна отримати лише при поєднанні раціонального харчування (обмеження тваринних жирів і легкозасвоюваних вуглеводів) з фізичними навантаженнями. Одим із способів досягнення поставленої мети є кефірна дієта.

Що таке кефірна дієта

Кефірних дієт існує море, від абсолютно неприйнятних, до сповна раціональних (наприклад дієта лариси доліної). І в цьому варто розібратися хоч би тому, що кефір дуже корисний для організму. При правильному раціональному підході кефір може сприяти значній втраті ваги без шкоди для організму.

Найбільш раціональна кефірна дієта розрахована на 21 день. При правильному дотриманні принципів цієї дієти і поєднанні її з прийнятними фіз. навантаженнями (наприклад, біг, ходьба і так далі) можна скинути до 10 кг ваги.

При цій дієті з раціону виключаються легкозасвоювані вуглеводи (цукор, мед, випічка), і тваринні жири, обмежується сіль (вся їжа повинна готуватися без солі, її можна лише трохи підсолювати в готовому виді). Приймати їжу потрібно 5-6 раз на день, невеликими порціями.

Всі продукти мають бути знежиреними. Половина щоденного раціону повинна складатися із фруктів і овочі (крім бананів, картоплі і винограду), риба та м'ясо - в невеликій кількості і лише нежирних сортів. Кефір також має бути знежиреним, його потрібно пити по 1 літру в день. Частину кефіру бажано замінити альтернативними продуктами, наприклад, кисломолочною продукцією або овочевим соком, але половину добової порції кефіру потрібно випивати щодня.

Розвантажувальна кефірна дієта

Таку дієту можна проводити на протязі одного-трьох днів, владнуючи розвантаження один раз в місяць. У розвантажувальні дні потрібно щодня випивати 1-1.5л. кефіру, розділивши його на 5-6 прийомів. Ні в якому разі не можна додавати в кефір ні цукру, ні сіль. При такому розвантаженні за 3 дні можна скинути три-чотири кг. Це буде зайва рідина, проте, ваш обмін речовин отримає хороший струс і запрацює після цього з подвоєною силою, а ви відчуєте прилив енергії та сил.

Дієта Яблучного кефіру

Дієта жорстка, але досить раціональна і дуже ефективна (див. також яблучна дієта ). Ефект цієї дієти окрім низької калорійності заснований на зміні білкової (кефір) і вуглеводної (яблука) їжі. Така зміна стимулює змінні процеси, що підсилює ефект зниження ваги. Втрата ваги при цьому може досягати 8-9 кг, частина з яких складатиметься із запасів жиру.

Розрахована дієта на дев'ять днів

- 1-2-3 день - вживати по 1,5 л. знежиреного кефіру;

- 4-5-6 день - по 1,5 кг яблук (бажані кислі сорти);

- 7-8-9 день - по півтора літра знежиреного кефіру.

Якщо з'явиться сильна слабкість, втома і поганий настрій, то можна додати трохи інших продуктів: яйця, знежирений сир, капусту.

Кефірна дієта Лариси Доліної

Кефірна дієта Лариси Доліної розрахована на тиждень, в ній чергуються білкові і білково-вуглеводні дні. Досить жорстка, але сповна прийнятна дієта, ось тільки застосують її часто не вартує. Відповідно до дієти їжу потрібно приймати 6 раз на день, вживати в день по 0,5 літри знежиреного кефіру і стільки же кип'яченої води. Перед кожним прийомом їжі слід пити по 50 мл настою трав (ромашки, звіробою і календули).

Отже, семиденна дієта кефіру Лариси Доліної:
- 1 день - 0,5 літра 1% кефіру, 0,4 кг. печеної картоплі без солі.
- 2 день - 0,5 літра 1% кефіру, 0,4 кг. знежиреного сиру.
- 3 день - 0,5 літра 1% кефіру, 0,4 кг. фруктів (крім винограду і бананів).
- 4 день - 0,5 літра 1% кефіру, 0,4 кг. варених курячих грудок без солі.
- 5 день - 0,5 літра 1% кефіру, 0,4 кг. фруктів.
- 6 день - 1,5 л. мінералки без газу;
- 7 день - 0,5 літра 1% кефіру, 0,4 кг. фруктів.

Після цієї дієти, опісля 7-денного циклу рекомендовано обмежувати вжиток жирної, борошняної, солодкої і гострої їжі ще на протязі 7 днів, після чого можна перейти на звичайну їжу, не переїдаючи. Після дієти Лариси Доліної потрібно дотримуватися принципів раціонального збалансованого харчування з мінімальним вмістом в їжі тваринних жирів і легкозасвоюваних вуглеводів. Тоді ваші зусилля не пройдут дарма, і ви обов'язково схуднете.

Додати коментар