Кефірна дієта на 9 днів: коли стрункість вимагає жертв

13.07.2014 Рубрики: Швидкі дієти ,

Кефірна дієта на 9 днівКефір - один з кращих дієтичних продуктів, який використовується в раціонах харчування, націлених на повільне і планомірне, або швидке скидання ваги. Монодієти на нім зазвичай короткострокові, тому що довго сидіти на кефірі болісно і небезпечно. Жінки ж весь час шукають полегшених варіантів жорстких дієт, і досягають успіху в цьому. Так з'явилася кефірна дієта, яка потребує міцних нервів, натомість обіцяючи струнку фігуру.

Довгострокові дієтичні плани

Як правило, кефір стає основою для экспресс-монодієт, тому що інакше сенсу в такому схудненні мало. Кефір рекомендують випивати щодня за годину-дві перед сном, аби втамувати почуття голоду і регулярно допомагати організму виконувати безперебійну роботу на рівні шлунково-кишкового тракту. Але це норма для звичайного харчування, а не для швидкого схуднення, для якого потрібні круті заходи. Кефірні дієти для скидання ваги короткострокові: або це один розвантажувальний день раз на тиждень, або два-три дні на одному кефірі, що набагато важче перенести. Дев'ятиденна кефірна дієта - справжній виклик для організму. Кефір під час такої дієти - не єдиний її компонент. Втрата ваги може досягати 10 кілограм

Особливості дев'ятиденної кефірної дієти

Якщо вас не лякає девятиденна кефірна дієта, запасіться якісним 1% кефіром і хорошими зеленим яблуками. Зазвичай для дієтичних цілей рекомендуються яблука сорту Гренни Сміт або Семеренко, солодкі сорти типу Фуджі, Голден не підходять - надто багато цукру. Суть дев'ятиденної кефірної дієти в тому, що в середині циклу кефір замінюється яблуками. Це дозволяє організму трішки відпочити від безперервного споживання кефіру, насититися вітамінами і не набрати вагу.

Кефірна дієта на 9 днів: варіанти меню

Меню класичної кефірної дієти, розрахованої на 9 днів, - це три дні кефіру, потім три дні яблучного харчування, потім знову три дні кефіру. Протягом всіх днів дієти необхідно випивати не менше півтора літра води, з'їдаючи по півтора кілограма яблук і випиваючи по півтора літра кефіру. Дієта дуже жорстка, переноситься важко, як фізично, так і психологічно.

Під час дієти організм відчуває гострий дефіцит поживних речовин, брак енергії, внаслідок чого з'являється помітна слабкість, швидка стомлюваність, знижується концентрація уваги, слабшає пам'ять. Завжди спостерігаються запаморочення і головні болі, через незначності раціону з'являється дратівливість і виражений психологічний дискомфорт. Під час яблучних днів можуть з'явитися болі в шлунку, печія, що пов'язані з високим рівнем кислоти у фруктах. Вцілому ці побічні явища при даному типові харчування відносяться до розряду норми, проте не слід катувати свій організм, і якщо дискомфорт відчутний і заважає нормальній життєдіяльності, слід або припинити дієту, або спробувати її врізноманітити.

Відносно полегшений варіант дев'ятиденної кефірної дієти дозволяє ввести в неї продукти, що допомагають небагато полегшити перебіг цієї важкої дієти.

Варіант 1:

  • Три дні харчування кефіром, але в обід з'їдати невелику порцію вареного рису або гречки без солі і без цукру;
  • Три дні до 1.5 літрів кефіру додавати відварене несолоне м'ясо - курячі грудки без шкіри або пісну яловичину;
  • Завершальні три дні дієти: 1.5 літра кефіру і 1.5 кілограма зелених яблук.

Варіант 2:

  • Три дні, коли ви можете пити лише кефір і чисту воду;
  • Три дні кефіру і 500 грам відвареного м'яса;
  • Три дні кефіру і 500 грам овочів або несолодких фруктів.

У обох варіантах дієти відбувається чергування білкової «триднівки» з вуглеводною. Після будь-якого з типів дев'ятиденної кефірної дієти в дзеркалі спостерігаються помітні поліпшення. Зменшуються боки, об'єм талії, зникає друге підборіддя, зменшуються пухкі щоки. Відбувається очищення організму, зникають набряки, шкіра обличчя стає помітно чистішою і набуває здорового блиску завдяки вітамінній триднівці, і очищенню кишечника, який погано працює через зашлакованність.

Шок-ефект кефіру девятиднівки

Кефірна дієта на 9 днів - це шок-терапія для організму і вона не повинна часто повторюватися, інакше є високий ризик зіпсувати обмін речовин і заробити гастрит в кращому разі. Не бійтеся відмовлятися від продовження дев'ятиденної дієти, якщо дуже погано себе відчуваєте, навіть якщо дійшли до середини або наближаєтесь до закінчення дієти.

Не слід сидіти на цій дієті людям з підвищеною кислотністю, хворобами нирок, виразкою і гастритом, а також іншими хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Не слід звертатися до такої дієти людям з порушеним обміном речовин, наприклад, з цукровим діабетом або захворюваннями щитовидної залози. Якщо ви займаєтесь інтелектуальною, або важкою фізичною працею, не варто проводити дієту в період роботи. Від фізичних навантажень також слід відмовитися - організму не вистачає енергії. Почати їх можна після виходу з дієти і відновлення нормального здорового раціону живлення.

Додати коментар