Капсули для схуднення

27.03.2011 Рубрики: Популярні засоби ,

капсули для схуднення
капсули для схуднення
капсули для схуднення
Безумовно, немає нічого простішого чим їсти все, що забажається, запивати з'їдене пілюлькою і ... худнути. Жодних жорстких дієт для схуднення, жодних обмежень. Проте практика показує, що не так і просто, як здається. Реклама капсул для схуднення обіцяє ідеальну фігуру, підтягнуту шкіру і прекрасне самопочуття, як під час проходження курсу, так і після нього. У реальності ж, багато хто, приймаючи капсули помічають, що приймати їх досить важко, вірніше покласти пілюльку в рот і запити водою - легко, а ось терпіти реакцію організму на ню - складно.

Запаморочення, слабкість, нудота, пониження температури тіла, посилення серцебиття, сухість, інколи металевий присмак в роті - перша реакція організму на препарат для схуднення.

Наступним етапом є нервозність, занепокоєння, перезбудження, невиправдана напруженість, безсоння. Часто жінки, що підсіли на пігулки для схуднення, страждають від надмірної енергійності, вони готові цілодобово працювати, зовсім не спати і не їсти. Апетит пропадає, і як результат - зникають зайві кілограми. Комусь може здатися, що дія препаратів для схуднення має бути саме такою. Що в цьому поганого, дивуються вони: енергії "хоч відбавляй", зайва вага зникає - все прекрасно. Проте разом з кілограмами зникає і здоров'я - нирки, печінка, кишечник - людський організм просто не витримує постійного напруження. Такий ритм життя обов'язково відіб'ється не лише на фізичному здоров'ї, але і на психіці людини. Ви ж не хочете настільки серйозних наслідків?

Але не нагнітатимемо обстановку і справедливості ради відмітимо, що настільки страшна реакція властива не всім людям. Багато з тих хто приймає капсули для схуднення не відчувають на собі жодних побічних дій, проте і бажаних результатів не досягають. Весь курс проходит спокійно і без наслідків, в тому числі це стосується і ваги тіла, тобто капсули для схуднення виявляються неефективними. Взагалі відмічено, що будь-які капсули або не дають бажаного ефекту, або негативно позначаються на здоров'ї. Напевно, така доля всіх продуктів для схуднення: якщо склад безпечний, то він безпечний і для зайвої ваги, якщо в якості компонентів використовуються шкідливі речовини - втратите разом з вагою і здоров'я.

Ні в якому разі, не хочемо нікого лякати. Ваш організм - ваш вибір. А ось застерегти хотілося б. До речі, ви знаєте, що пишуть в інструкціях по вживанню? Нагадаємо: рекомендується під час курсу виключити з раціону мучне, солодке, жирне, алкоголь. Крім того, останній прийом їжі має бути не пізніше 18 години, продукти мають бути свіжими і якісними. Добре, якщо харчування буде роздільним і простим. Чи не здається вам, що якщо дотримувати ці правила, то можна схуднути і самостійно, без додаткової стимуляції організму, а головне без непередбачуваних наслідків?

Якщо, звичайно, немає ні сили, ні волі, то можна і пігулки поїсти, не скаржтіться лише потім, що не попереджали, що реклама голову закрутила і змусила розщедритися на енну суму грошей. Між іншим, капсули для схуднення недешеве задоволення. Економніше бігати вранці і не переїдати вечорами. І якщо ви все-таки зважилися на капсули для схуднення, то будьте, будь ласка, уважнішими при покупці "чудодійних" пілюль. Вимагайте сертифікат у продавця. Так, і не забудьте поглянути на коробочку: всі дані про виробника мають бути чітко видні, упаковка має бути цілою і сухою. І якщо (о диво!) вас щось насторожило, відмовтеся від покупки - викинути гроші на вітер ви завжди встигнете. А якщо терміново треба купити чогось жироспалюючого - витратьте краще гроші на ананас.

По зовнішнім джерелам

Додати коментар