Калькулятор калорій від Тетяни Попової

02.07.2011 Рубрики: Програми (софт) ,
Калькулятор калорій від Тетяни ПоповоїКалькулятор калорій (скачати) від Тетяни Попової реалізує наступні основні можливості:
 • здійснюється розрахунок калорійності загальної ваги продуктів і вмісту білків-жирів-вуглеводів в раціоні. Раціон за бажанням користувача ділиться на стільки прийомів, скільки потрібно і підсумки підводяться по кожній прийому. Якщо користувачеві не потрібний облік білків-жирів-вуглеводів або підведення підсумків по кожному прийому - тоді ці опції можна відключити.
 • Повна доступність бази продуктів і можливість "налаштування" їх для себе - видаляйте, редагуйте, створюйте групи і вкладені підгрупи продуктів; додавайте нові продукти, видаляйте непотрібні. Організовуйте каталог продуктів які потрібні саме вам.
 • Окрім стандартних порцій в 100г, є можливість додавання нових порцій для продукту. Наприклад - в каву ви кладете 1 чл цукру, додайте для цукру нову порцію , наприклад вкажіть що чайна ложка важить 3г і програма автоматично порахує скільки в цій ложці калорій, білків-жирів-вуглеводів, і далі при складанні свого раціону досить буде вказати, що в чашку кави ви додали 1чл цукру. Ця функція відкриває дуже класні можливості - досить 1 раз зважити свої "стандартні" порції і внести їх до бази -і решту програма зробить за вас.
 • Ви можете зберігати раціони, а також робити експорт у формат HTML для додавання раціону у вигляді табличок на інтернет-сторінки.
 • Реалізована функція розрахунку складних страв - при підрахунку калорій у багатьох виникає така проблема, як прорахувати свої улюблені борщі і котлети :). Програма все зробить за вас, і збереже в базі продуктів. Це функція, яку я ніяк не могла знайти в інших програмках або ж вони були реалізовані неправильно (наприклад рахували страву як суму сирих продуктів, але часто відбувається ужарка і т. п., вага міняється і калорийность на 100г зростає). У цьому калькуляторі калорій все передбачено (сайт автора).
 • FAQ:

  Якщо програма при запуску пише "Не найден указанный поставщик данных", то необхідно виконати наступну дію ПУСК-> Виконати, скопіювати у віконце вводу наступну команду regsvr32 Msjetoledb40.dll і потім натиснути ОК. Після цього перевірити чи не запрацював калькулятор, якщо ні, спробувати перезавантажити комп і знову спробувати.

  Додати коментар