Гірудотерапія і схуднення

04.05.2011 Рубрики: Технології схуднення ,

гірудотерапія схуднення
гірудотерапія схуднення
гірудотерапія схуднення

Лікування п'явками - вирішення проблеми надлишкової ваги

Гірудотерапія допомагає позбавитися від різних захворювань, у тому числі допоможе жінкам в боротьбі із зайвою вагою. В даний час жінки звертають більше уваги на різні дієти для швидкого схуднення або пігулки з сумнівними обіцянками блискавичного ефекту, а не на природні методи лікування. Необхідно зрозуміти, що надлишкова вага - це не хвороба сама по собі, а результат якого-небудь збою в організмі, захворювання або способу життя. Гірудотерапія - це природний метод лікування, який бореться з першопричинами хвороби, тому при його використанні лікування ожиріння, зайвої ваги має позитивний і стійкий результат. Для того, щоб визначити, чи буде цей метод ефективним у вашому випадку, необхідно пройти консультації спеціалістів з гірудотерапії, оскільки інтенсивність лікування і інші питання може визначити лише фахівець в індивідуальному порядку.

Зазвичай необхідно 12-15 процедур. Рекомендуються 2-3 п'явки в день або через день, по рекомендації лікаря. Конкретно в разі лікування ожиріння, п'явки ставляться на куприк і крижі для відновлення обміну речовин, на область сосковидних відростків для нормалізації гормонального фону.

Секрет лікувальної дії п'явок на організм людини

Найпоширенішою причиною ожиріння є порушений обмін речовин. Гірудотерапія має позитивний вплив на вуглеводний і жировий обмін. Це здійснюється за рахунок білків, що містяться в слинних залозах п'явки, таких як гірудин, дестабілаза, оргелаза, антистазин, декорзин, калин, еглін та ін. Гірудин, що має в своєму складі безліч корисних амінокислот, благотворно впливає на кровоносну систему людини і сприяє її очищенню. Крім того, в слині п'явки містяться ліполітичні ферменти, сприяючі швидкому розщеплюванню жирів і зниженню рівня холестерину.

Лікування п'явками - напрями впливу:

 • протизапальна і бактеріостатична дія, загальне підвищення імунітету організму
 • лікувальний напрям: антиатеросклерозна і протиішемічна дія

 • лімфогона дія, очищення кровоносної системи і, як наслідок, активізація обміну речовин

 • Для досягнення мети лікування необхідно дотримуватися додаткових рекомендацій фахівця гірудології.

  Лікування п'явками - протипоказання

  Відзначимо також, що лікування п'явками має ряд протипоказань, таких як важка анемія, гемофілія, онкологічні захворювання. Лікування п'явками також не рекомендується вагітним жінкам. Консультація фахівця - обов'язкова!

  По зовнішнім джерелам

 • Додати коментар