Гімнастика для схуднення

19.02.2011 Рубрики: Вправи, фітнес ,

Гімнастика для схуднення
Гімнастика для схуднення
Гімнастика для схуднення
Гімнастика для схуднення
Змінити свою фігуру мріють не лише повні люди. Навіть ті, хто не має зайвих кілограмів, деколи, дивлячись в дзеркало не відчувають особливого захоплення. Здається, що не все так ідеально, як хотілося б, і при всій стрункості немає гнучкості і підтянутості, яка робить рельєф тіла по-справжньому красивим. Аби отримати дійсно красиву фігуру, однієї дієти для схуднення мало, потрібне регулярне фізичне навантаження, яке, допоможе позбавитися від зайвих жирових відкладень, не нагромаджувати їх надалі, тримати м'язи в тонусі, а тілу надати красивий підтягнутий вигляд. Чи можна схуднути без дієт?

Звичайно можна, лише для цього обов'язково потрібно займатися спортом, робити зарядку, займатися фітнесом, аеробікою - всім тим, що змусить наш обмін речовин працювати в прискореному темпі, а значить, і поступово прибиратиме зайві сантиметри.

Перш ніж приступати до інтенсивних навантажень на м'язи, їх слід спочатку розігріти, розтягнути, і запустити обмін речовин.

Для розминки потрібно виділити 10-15 хвилин. Цей час можна приділити танцювальним рухам під музику, стрибкам на місці з махами руками і ногами, бігу на місці. Розминка мобілізує організм, готує його до подальшого активного навантаження, обмін речовин починає прискорюватися, серце поступово звикає до навантаження.

Наступним етапом буде розтяжка. Аби м'язи під час тренування не були шоковані і ризик травм був пониженим, м'язи потрібно дещо розігріти.

 • Спочатку, вставши на миски і скріпивши руки в замок над головою, сильно потягніться вгору, поверніться у вихідне положення і повторіть 3 рази.
 • Розтягуємо м'язи стегон: встати прямо, нахилитися вниз не згинаючи колін і 3 рази намагатися торкнутися підлоги, повернутися у вихідне положення і повторити ще 2 рази.
 • Розтягуємо м'язи живота: встати на коліна, зігнувши ноги під прямим кутом, сильно відхилювати тулуб назад, вигинаючись, але не міняючи положення стегон.
 • Розтягуємо м'язи плечей: обхватити лікоть правої руки лівою, з силою намагатися ривками завести руку за шию зліва, потім руки поміняти.
 • Розтягуємо м'язи спини: встати прямо, поклавши руки на пояс, округливши спину, тягнутися вперед, потім - назад. Повторити 3-5 разів.
 • Тепер можна приступати безпосередньо до вправ.

 • Вправи для живота. Можна виконувати звичайні підйоми тулуба від підлоги з положення лежачи в положення сидячи. Для тренування косих м'язів живота, руки схрестити за головою і тягнутися по черзі правим ліктем до лівої ноги і навпаки. Інтенсивне навантаження на прес дає вправа «Жаба». Для цього лягти на підлогу прямо і робити по черзі рухи, що імітують стрибання жаби: раз - підводимо тулуб і тягнемося руками вперед, а прямими ногами в протилежну сторону, два - повертаємо торс і ноги, згинаючи колінах. Вправу повторити 20 разів. Така вправа дає інтенсивне навантаження на верхні і нижні м'язи живота.
 • Вправа для стегон. Встати на карачки і виконувати махи ногою: раз - притискуємо зігнуту ногу до себе, два - викидаємо її назад, випрямляючи. Кожною ногою вправу повторити 15-20 разів.
 • Вправа для сідниць. Лежачи на спині, зігнути ноги і виконувати підйоми тазу від підлоги, затримуючись на підйомі на декілька секунд, потім повернутися у вихідне положення. Повторити 15-20 разів.
 • Прибираємо жир на боках. Встати на карачки, витягнути одну ногу і інтенсивно виконувати махи убік. Кожною ногою зробити 20-25 махів.
 • Для усунення жиру в області плечей краще всього допоможуть гантелі, але неважкі. Узявши в руки гантелі, згинати і розгинати руки, тримаючи їх опущеними або паралельно підлозі. Робити 20-30 таких махів.
 • Після завершення виконання вправ результат буде краще, якщо повторити комплекс на розтягування м'язів.

  З часом кількість повторів потрібно збільшувати, на 5-10, тому що організм, звикнувши до постійних навантажень, не реагуватиме. Коли це робити, ви відчуєте самі, м'язи просто не «відповідатимуть» на навантаження і не буде жодних відчуттів наступного дня.

  Фізичні вправи для схуднення потрібно робити 3-4 рази в тиждень, але не рідше - тоді не буде ефекту, і не частіше - організму буде необхідний час для відновлення.

  Відео: вправи для схуднення

 • Додати коментар