Ефективні вправи для сідниць

20.06.2011 Рубрики: Вправи, фітнес ,

вправи для сідниць
вправи для сідниць
вправи для сідниць
Яка жінка не бажає мати підтягнуті і красиві сідниці? Звичайно, кожна. Але, на жаль, для багатьох це - проблема, тому, що забезпечити м'язам нашої п'ятої точки достатнє навантаження складно в звичайному житті. Але ця проблема вирішується простіше, ніж ви думаєте. Прості і ефективні вправи для сідниць ( див. також статтю вправи для схуднення ) , які ми вам пропонуємо, не займуть багато часу, і якщо виконувати їх, хоч би через день, результат ви відчуєте досить швидко. Добре буде, якщо окрім цих, ви виконуватимете вправи для стегон, тоді результат буде ще краще.

"Непомітна" вправа для сідниць

Таку вправу можна робити навіть на роботі в офісі, тому ми і назвали її «непомітною». Все просто: сидячи на стільці, і виконуючи свою звичайну роботу, просто напружуйте сідниці так сильно, як тільки зможете. Так повторюйте по 50-60 разів. Потім можете збільшити число повторень. Приготуйтеся до того, що наступного дня сідниці трохи болітимуть, але ж це означає, що вправи діють.

Вправа для сідниць «під'йом»

Таку вправу краще не робити в офісі, інакше колеги вас не зрозуміють. Ляжте на підлогу, коліна зігнуті, ноги трохи розставлені в сторони, руки покладіть долонями на підлогу уздовж тіла. Тепер піднімайте таз від підлоги як можна вище, виштовхуйте його вгору, не ривком, а плавно. Потім так само плавно опускайте. Повторіть вправу 16 разів в два підходи.
Другий етап: з того ж положення лежачи виштовхуйте таз, але утримаєте його у верхньому положенні і зробіть ще три додаткові рухи вгору-вниз, потім опуститіться на підлогу. Повторіть вправу 12 разів.

Вправи для сідниць біля стіни

Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах і упріться в стіну стопами. Руки вільно витягніть уздовж тіла. Тепер відривайте таз від підлоги, прагнучи робити це лише за допомогою сідничних м'язів. Підніміть його на декілька сантиметрів і зафіксуйте положення, потім ще на декілька сантиметрів - знову зафіксуйте, потім в тому ж порядку опустіться на підлогу. У вас повинно вийти так - вгору-вгору, вниз-вниз. Таку вправу для сідниць потрібно повторити 30 разів, потім розтягнути сідничні м'язи: обхватити коліна руками і підтягнути їх до підборіддя. Після цього зробити ще один підхід - 30 разів.

Вправа з м'ячем

Візьміть добре накачаний м'яч (підійде футбольний або простий гумовий такої ж величини). Вихідне положення: лежачи на підлозі, стопи впираються в стіну, коліна зігнуті під прямим кутом. Між колін затисніть м'яч. Тепер починайте стискувати м'яч, і одночасно виштовхуйте таз вгору. Стискуйте м'яч так сильно, як тільки зможете і затримайтеся в цьому положенні на 3-5 секунд. Потім розслабтеся і повторіть все спочатку - 30 разів. Потім вправа на розтяжку сідничних м'язів - з'єднайте стопи між собою і підтягніть їх як можна ближче до грудей. І знову 30 повторів вправи.

Коли ви лише почнете займатися, звичайно буде важко, але жіноча краса вимагає жертв, тому не зупиняємося перед перешкодами і йдемо далі. Якщо робити вправи нецікаво та нудно, то можна зайнятися велосипедним спортом, або аеробікою - це дозволить зробити м'язи сідниць міцними і підтягнутими, а зайвий жирок сам зникне.

Коли ви почнете виконувати ці вправи для сідниць, ви відразу відчуєте відчуття тепла і напруги у відповідних м'язах. Намагайтеся наступного дня або через день пересилити себе і виконати весь комплекс, не викладаючись до кінця, впівсили, заняття допоможуть швидше позбавитися від болю і швидше отримати бажаний результат - красиві округлі сідниці.

Можливо вас зацікавлять спеціальні вправи для ніг? Успіхів!

Відео: вправи для сідниць та ніг

 

Додати коментар