Дієта на солоній воді

09.06.2013 Рубрики: Дієти ,

Часто люди задаються питанням: чи справді короткострокові дієти ефективні?

Дієта на солоній воді

Багато дієт, у тому числі і дієта, на солоній воді спричиняють за собою як позитивні, так і негативні наслідки. Якщо ви збираєтеся сідати на дієту, ви повинні зібрати якомога більше інформації, перш ніж вибрати конкретну дієту, особливо якщо це короткострокова дієта.

Що таке дієта на солоній воді?

Дієта на солоній воді, яку також називають очищенням кишечника солоною водою, полягає в тому, що протягом дня ви їсте лише невелику кількість легкої їжі і п'єте воду з сіллю. Зазвичай після пробудження вранці потрібно випити 2 л сольового розчину. Їжа має бути дуже легкою.

Така детоксикаційна дієта продовжується цілий тиждень. Деякі продовжують очищення організму ще два тижні, але протягом другого тижня п'ють солону воду лише через день, а на третій тиждень - кожен третій день.

Що вам знадобиться?

Єдине, чим вам слід запастися для очищення організму солоною водою - це морська сіль. Ви повинні знати, що столову сіль для такої дієти використовувати не можна ні в якому разі. Сольовий розчин для дієти готується з 2 л трохи теплої води і 2 чайних ложок морської солі. Воду потрібно випити вранці до їди. Це повинно стимулювати травлення.

Побічні ефекти.

Значні негативні побічні ефекти від дієти на солоній воді не відомі. Незабаром після вживання напою послідує дефекація, але при очищенні організму це вважається позитивним ефектом. Мета такої дієти - очистити тіло і позбавитися від токсинів, що скупчуються в кишечнику тривалий час.

Попередження.

Багато лікарів застерігають пацієнтів від детоксикаційних дієт. Вони вважають, що тіло і само добре очищає травний тракт без якої-небудь додаткової допомоги. Ще одна небезпека - вжиток великої кількості натрію, що вимагає ця дієта. У чайній ложці солі міститься 2,4 міліграм натрію. Це означає, що добова доза вжитку натрію складатиме 4,8 міліграм, тоді як рекомендується не перевищувати добову норму в 3,3 міліграм натрію.

Корисні поради.

Якщо ви просто хочете схуднути і допомогти організму очиститися і стати здоровіше, рекомендується вдатися до здоровішої дієти. Це означає вживати не більше певної кількості калорій, яка розраховується, виходячи з особливостей вашого тіла.

Джерело fаshіоnblоggеr.ru

Додати коментар