Дієта Малишевої

21.07.2011 Рубрики: Дієти ,

дієта малишевої
дієта малишевої
дієта малишевої

Навряд чи знайдеться сьогодні така людина, яка б не чула про Олену Малишеву. Це одна з найкрасивіших жінок нашого телебачення, доктор, що має вчену степінь, Орден Дружби, медаль "За заслуги перед вітчизняною охороною" здоров'я і нагрудний знак "Відмінник охорони здоров'я". Кожен ранок ми починаємо з її прекрасної посмішки і ділових порад, які вона разом зі своїми ведучими дає нам в програмі "Жити здорово" і "Здоров'ї". Малишева автор більше 50 наукових публікацій в області медицини, а також дієтолог багатьох зірок шоу-бізнесу. В результаті своєї роботи в програмі "Скинь зайве" була розроблена спеціальна система схуднення, яка так і називається дієта Малишевої.

Оскільки проблема із зайвою вагою торкнулася саму Олену, вона практично всі поради дає на своєму прикладі. Вона все своє життя бореться із спокусами і худне. Олена вважає, що повна людина не лише виглядає непривабливо, але ще і є “магнітом” для різних хвороб. Найчастіше це серцево-судинні захворювання, діабет, захворювання шлунково-кишкового тракту, рак і так далі.

Дієти від Олени Малишевой у прямому розумінні не існує, є ряд правив і рекомендацій які дає сама Олена і яких слід дотримуватися протягом всього часу, поки ви збираєтеся худнути. Раціон дієти для схуднення включає продукти, які містять мінімальну кількість рослинних і тваринних жирів і кухонної солі. На час дієти зі свого харчування слід виключити борошняні вироби, картоплю, солодку випічку, цукор, рис, моркву, буряк і будь-який алкоголь. Дієта розрахована на 2-3 місяці і дає стійкий результат.

Правила і рекомендації для дієти Малишевої

1) 5 разове дробове харчування, не допускати будь-яке недоїдання. Ви повинні приймати їжу в три основні прийоми і два додаткових. Сніданок близько 8 ранку, обід 12-13 години дня і вечеря в 18-19. Також можна робити другий сніданок (в 10 г.) і полудник (16-17 г.).

2) На другий сніданок і полудник вживайте дозволені фрукти і овочі.

3) Розрахуйте свою щоденну потребу в калоріях і точно дотримуйтеся цієї норми.

4) Налаштуйтеся психологічно на дієту. Ви не повинні вважати, що позбавляєте себе чогось, навпаки, підбадьорюйте себе і налаштуйтеся на позитивний результат.

Приблизне меню дієти Малишевої

 • Сніданок (8.00): Вівсяна каша на воді, знежирений йогурт або кисле молоко.
 • Другий сніданок (10.00): Два яблука або мандарини.
 • Обід (12.00): Білкова їжа - риба, м'ясо, курка, яйце.
 • Полудник (16-17.00): Два яблука або мандарини.
 • Вечеря (до 19.00): Овочеві салати, знежирений кефір, варене яйце.
 • Підготовано по зовнішнім джерелам

  Додати коментар