Бодіфлекс - дихальна гімнастика для схуднення

19.02.2011 Рубрики: Вправи, фітнес ,

Бодіфлекс - гімнастика для схуднення
Бодіфлекс - гімнастика для схуднення
Бодіфлекс - гімнастика для схуднення
Ідея дихальної гімнастики для схуднення народилася не сьогодні. Люди відвіку використовували діафрагмове дихання для того, щоб поліпшити своє здоров'я і поправити самопочуття. Правильне дихання насичує клітини організму киснем, об'єм легенів збільшується, покращується обмін речовин і зміцнюється імунітет.

Американка Грір Чайлдерс підхопила цю ідею і розробила систему вправ, завдяки яким можна позбавитися від зайвої ваги, істотно зменшити об'єми тіла і змінити на менший розмір свого одягу.

Бодіфлекс - таку назву отримала ця методика вправ. У основі методики бодіфлекс лежить глибоке діафрагмове дихання, яке виконують у комплексі з розтяжкою та статичними позами. В результаті правильне глибоке дихання наводить до спалювання жиру в організмі. Тіло під час виконання статичної пози напружується і потребує посиленого припливу крові. Завдяки глибокому диханню кисень активно поступає в кров і спалює жир, посилюється лімфоток, масажуються внутрішні органи, прискорюється обмін речовин. Крім того, вправи допомагають підтягнути м'язи.

Відомо, що новонароджені діти «дихають животом», при такому диханні груди залишаються практично нерухомими. З віком м'язи діафрагми все більше і більше напружуються, людина поступово починає дихати лише верхньою частиною грудей. Виходить, що легені використовуються всього на 20%, а дихання зупиняється десь посеред грудей. Бодіфлекс вчить робити глибоке діафрагмове дихання, тобто дихати животом. Таке дихання збагачує кров киснем і покращує самопочуття.

Окрім схуднення систематичні заняття бодіфлексом мають ряд переваг:

 • відновлюється обмін речовин;
 • зміцнюється імунна система;
 • покращується кровообіг;
 • налагоджується робота видільної системи;
 • зникають головні болі;
 • нормалізується робота кишечника;
 • проходят болі в м'язах і суглобах;
 • відновлюється робота серцево-судинної системи;
 • повертається гострота зору;
 • покращується пам'ять.
 • Завдяки регулярним заняттям бодіфлексом відновлюється робота дихальної системи, це хороший засіб для профілактики астми, бронхіту, вірусних інфекцій, алергічних реакцій. Бодіфлекс може стати надійним помічником для тих, хто бажає кинути палити. Дихальна гімнастика служить профілактикою інфаркту міокарду і онкологічних захворювань. Під час занять бодіфлексом кисень природним способом спалює жири, що допомагає боротися з целюлітом і зайвими кілограмами.

  Глибоке дихання - відмінний спосіб боротьби із стресами і з депресією. Після занять бодіфлексом люди відчувають прилив бадьорості і енергії, покращується настрій. Відмічено, що в результаті занять дихальною гімнастикою підвищується життєвий тонус і стресостійкість, з'являються сили і зростає активність.

  Вікових обмежень для занять дихальною гімнастикою немає. Щодня необхідно займатися по 15 хвилин, вправи можна виконувати сидячи або стоячи. Регулярність занять - основна умова. При виконінні бодіфлекса додаткові вправи не потрібні, так само як і дієти для схуднення. Позитивних результатів можна досягнути вже на протязі перших двох тижнів тренувань. Часто вже через пару днів об'єм талії істоно зменшується (10-20 см при великих початкових об'ємах), а через місяць, як правило, доведиться шукати собі новий одяг, так як розміри одягу суттєво зміняться.

  На результати занять бодіфлексом може вплинути прийом деяких ліків, це слід врахувати, приступаючи до регулярного виконання вправ. Жінки, які приймають протизаплідні пігулки, деякі види антидепресантів або препарати для лікування щитовидної залози, відчують ефект від занять бодіфлексом пізніше, ніж інші. Річ у тому, що перераховані препарати уповільнюють обмін речовин. Припиняти заняття і переживати не варто, треба набратися терпіння і продовжувати регулярно виконувати вправи. Люди, які мають від природи сповільнений обмін речовин, також відчують результати дещо пізніше, ніж інші новачки, що займаються бодіфлексом для схуднення.

  Відео: Бодіфлекс с Мариной Корпан

  Дивіться також заняття 2, заняття 3


  Додати коментар