Білкова дієта для схуднення

02.01.2011 Рубрики: Дієти ,

Білкова дієта для схуднення
Білкова дієта
Білкова дієта для схуднення
Білкова дієта користується особливою популярністю у спортсменів - з її допомогою можна скинути жир і наростити м'язову масу. Ця дієта в першу чергу необхідна бодібілдерами і пауерліфтерами, вона допоможе у більш короткі терміни накачати мязи, окреслити мускулатуру, і використовується у тому чи іншому вигляді (підвищений вміст білків у їжі) більшу частину року.

Якщо ви вирішили спробувати білкову дієту, аби скинути зайву вагу, зверніть увагу на наступний факт: за даними досліджень, харчування по білковій дієті швидше вгамовує голод, чим харчування по вуглеводній дієті. Проте, перш ніж починати білкову дієту, необхідно знати про всі ускладнення і проблеми, які можуть підстерігати вас.

Різновиди білкової дієти

За даними American Heart Association (Американської Кардіологічної Асоціації) і National Institute of Health (Національного Інституту Здоров'я) , в середньому дорослому необхідно 50-60 грамів білка в добу. Тому в ідеалі «білкові» калорії повинні складати 12 - 15 % добового вжитку калорій. Перевищення цієї норми білка може привести до підвищення рівня холестерину ліпопротеінів низької щільності (ЛПНЩ-холестерина) і закупорки артерій. Білкова дієта у поєднанні з певною кількістю вуглеводів і жирів означає збалансоване харчування. Ось декілька різновидів білкової дієти:

* Дієта з високим вмістом білків, жирів і середнім вмістом вуглеводів, наближена до дієти Аткінса.

* Дієта з високим вмістом білків, низьким вмістом жирів і середнім вмістом вуглеводів, т.з. зональна дієта.

Білкова дієта для схуднення

* Вжиток багатих білком продуктів забезпечує відчуття ситості , яке зберігається надовго, - набагато довше, ніж це можливо на інших дієтах. ( так само добре накормить і кремлівська дієта, хоча її корсить для організму досить спірна )

* Відчуття ситості попереджає голод, тому у вас не виникає бажання перекусити між прийомами їжі, що і сприяє втраті ваги

* Втрата ваги відбувається досить відчутно (особливо в порівнянні з іншими дієтами), що пояснюється скороченням вжитку продуктів.

* Недолік білкової дієти - пониження рівня цукру в крові, необхідного для нормальної життєдіяльності організму. В першу чергу від нестачі глюкози страждають тканини мозку.

* Дефіцит цукру в крові примушує тканини використовувати запаси глюкози, які знаходяться в печінці і м'язах, що викликає загальну слабкість і апатію.

* Дефіцит глюкози також може призвести до ряду інших проблем, зокрема, до головних болів і т.п., а також розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Меню білкової дієти для схуднення

У щоденне меню рекомендується включити продукти, що містять ненасичені білки.

* На сніданок готуйте вівсянку на молоці, а не на воді.

* До і після тренування у фітнес-центрі з'їдайте йогурт

* Моцарела відмінно замінить звичайний сир, крім того, вона містить велику кількість білка.

* Додайте в щоденне меню чашку молока

* Прагніть перекушувати не чіпсами і хот-догами, а горішками і бобами.

* Яйца - також відмінна заміна чіпсам

* Пісне м'ясо - один з основних продуктів білкової дієти.

* Також корисні нежирні молочні продукти.

* Високий рівень вмісту білка може привести до втрати кальцію, що може привести до остеопороза.

Коментарі (2) до статті “Білкова дієта для схуднення”

  1. ВОВА пише:

    попробую

  2. Танечка пише:

    дуже потрібна чудова дієта, надіюсь ця підійде

Додати коментар