Англійська дієта

20.02.2011 Рубрики: Дієти ,

Англійська дієта
Англійська дієта
Англійська дієта
Англійська дієта
Англійська дієта, як ясно з назви, з'явилася в Англії , як результат турботи вишуканих лондонських леді про свою фігуру. Тепер, завдяки багаточисельним позитивним відгукам, вона завоювала велику популярність у всьому світі.

Оскільки англійська дієта не відрізняється різноманітністю дозволеної їжі, рекомендується поєднувати її з прийомом комплексу вітамінів. Завдяки англійській дієті, у жінок з'явилася можливість за короткий строк схуднути до 10 кг. Англійська дієта займає від 20-21 дня до 180 днів залежно від загального стану здоров'я і того, наскільки надлишкова ваша вага. Ця дієта вже встигла відмінно зарекомендувати себе серед наших співвітчизниць.

Правила англійської дієти

Англійська дієта передбачає дотримання декількох нескладних правил:
Перед тим, як почати дотримуватися англійської дієти, необхідно підготуватися до неї. Для цього потрібно зробити два розвантажувальні дні, протягом яких слід випивати 1-2 літри кефіру (молока) і з'їдати не більше 100 грам чорного хліба.
Після періоду підготовки слід почати чергування двох наступних етапів - овочевої англійської та білкової дієти , кожен з яких займає по два дні.
Під час дотримання англійської дієти повністю виключено вживання алкогольних напоїв, будь-яких солодощів і борошняних виробів, а також смаженої картоплі. Сухофрукти, солодкий виноград, дині і тому подібне також не повинні входити у ваш раціон, а кількість солі необхідно звести до мінімуму.
Під час даної дієти, направленої на зниження ваги, вам потрібно буде вживати біологічно-активні харчові добавки з вмістом хрому, оскільки саме ця речовина перешкоджає обвисанню шкіри при різкому схудненні, укріплюючи м'язові стінки.

Етапи англійської дієти

Нижче наводяться два етапи англійської дієти (21 день), які необхідно строго дотримувати:

1. Білковий етап англійської дієти (тривалість два дні).

 • Сніданок - чашка кави з молоком; дві скибочки чорного хліба з чайною ложкою вершкового масла і такою ж кількістю меду.

 • Полудень о 12 годині включає одну скибочку чорного хліба, чай з цукром і медом (чай можна замінити на стакан молока або два стакани кефіру).

 • Обід о 15 годині - 250 грам м'ясного бульйону; 200-300 грам відвареного пісного м'яса (риби); 100-150 грам салату зі свіжих овочів (з капусти, моркви і консервованого зеленого горошка); дві скибочки чорного хліба і запити чаєм (або настоєм трав, або мінеральною водою).

 • Вечеря (до 19 годин) - 200 грам пісного м'яса (риби); два варені яйця; стакан молока або два стакани кефіру.

 • 2. Овочевий етап англійської дієти (тривалість два дні).

 • Сніданок - 750 грам фруктів і соку.

 • Полудень - свіжі овочі і сік.

 • Обід - 250 грам супу з овочів; рагу з овочів (можна замінити відвареними овочами або овочевим салатом, який краще всього заправити двома столовими ложками рослинної олії). На десерт можна з'їсти салат з фруктів або помірно солодкий мус.

 • Вечеря повторює сніданок: 750 грам фруктів і соку.

 • Відмітимо, що швидка втрата кілограмів є стресом для організму (у кожному тілі існує генетично закладена програма, що визначає його оптимальну вагу, і будь-які відхилення від цієї цифри включають захисні програми організму) тому не вартує дуже часто застосовувати ті або інші способи схуднення, особливо, якщо вони можуть заподіяти шкоду здоров'ю. Дієта не допоможе, якщо відразу після закінчення курсу наїдатися і вести малорухливий, нездоровий спосіб життя. Дієта, раціональне і збалансоване харчування - це одна з умов отримання міцного здоров'я. Повноцінного результату можна досягти лише поєднуючи дієту із загальним позитивним настроєм, відмовою від шкідливих звичок і заняттями спортом (але без важких навантажень).

  Дивись також статтю про японську дієту.

  Додати коментар