6 найбожевільніших дієт світу

13.07.2014 Рубрики: Дієти ,

Сьогодні жінки заради ідеальної фігури готові на все. Йдеться не лише про виснажливі тренування, але і про їжу. Представниці прекрасної статі готові на що завгодно, аби наблизитися до своїх ідеалів краси.

Лімонна дієта. Нова Зеландія

Все, що вам можна їсти протягом дня - це декілька стаканів лимонного соку з водою, кайенським перцем і кленовим сиропом. Лимонна дієта з'явилася в Новій Зеландії і швидко стала популярною у всьому світі завдяки своїй ефективності - вона швидко допомагає позбавитися від небажаних кілограмів. Проте, як тільки ви починаєте харчуватися у звичайному режимі , вага вмить повертається.

Дієта «ватяна кулька». США

Ця дивна дієта полягає в наступному - потрібно змочити ватяну кульку в апельсиновому соку і проковтнути її. В такий спосіб забезпечується почуття ситості - швидко і просто, але з наслідками. Вата створена з поліестера і може викликати болі в шлунку і кишечнику.

Монодієта. Індія

Монохарчування стало трендом в дієтології завдяки індійським жінкам. Аби схуднути, вони стали сидіти на одному виді продуктів - наприклад, лише на овочах або фруктах. Буцімто це корисно не лише для фігури, але й для травлення. Але для нормального функціонування організму потрібні не лише вітаміни, але і вуглеводи, і білки, і жири.

Дієта на цибульній воді. Франція

Довгий час багато хто вірив, що французи зберігають свою стрункість завдяки сиру і вину. Але, виявляється, є ще один секрет - детокс-дієта на цибульній воді. Потрібно приготувати відвар з цибулі-порея і пити його протягом дня, заміняючи ним їжу. Проте, дієтологи кажуть такій дієті - ні!

Дієта «прикуси язик». Венесуела

Одна з найдивніших і невиправданих дієт. Вона полягає в тому, аби кожного разу, коли ви захочете їсти, потрібно прикусити язик, та посильніше. Пластичні хірурги в шоці від такої дієти, адже це вірний спосіб занести інфекцію.

Дієта ізраїльської армії. Ізраїль

Дієта розрахована на 8 днів. Перші два дні потрібно їсти яблука, наступні два дні - сир, потім курку, і останні два дні - салат. Можна пити також каву і чай. Ця дієта - секрет прекрасного зовнішнього вигляду ізраїльських солдатів-жінок.

Додати коментар