10 ознак ідеальної дієти для похудання

13.07.2011 Рубрики: Технології схуднення ,

дієта для похудання
дієта для похудання
дієта для похудання
Бажаєте схуднути? Щоб не говорили, але факт залишається фактом - необхідно обмежити свій раціон, тобто «сісти на дієту». Вас це зовсім не радує? Ні, ми не наводитимемо приклади швидких дієт для схуднення або розрекламованої дієти по групі крові, але якщо ви вже вирішили переглянути своє харчування і позбутися зайвої ваги, пропонуємо вам ознайомитися з 10 принципами ідеальної дієти, дотримання яких приведуть до результату.

 • Перше.
  Відсутність жорстких обмежень і різноманітність продуктів. Таким чином дієта переноситься легше і менше шансів зірватися. Плюс до всього, різноманітність продуктів - це кращий варіант, ніж харчуватися весь тиждень однією куркою, рисом або гречкою (див. гречана дієта для схуднення ). Чим більше варіантів пропонує дієта, тим краще!
 • Друге.
  Дієта повинна містити мінімум жирів і однакову кількість білків і вуглеводів. Лише при такому співвідношенні не включається режим «запасання» поживних речовин, і організм починає спалювати саме жирову тканину.
 • Третє.
  Швидкі дієти обіцяють швидкі і суттєві результати. Це нісенітниця, і мало того, вони призводять до ще більшого набору ваги згодом. Лише поступове зниження, як наприклад, у дієті дюкана. Ідеальним вважається зниження ваги не більше 1 кілограма на тиждень.
 • Четверте.
  Добова витрата калорій повинна перевищувати добову калорійність вашого раціону. Інакше змін не буде.
 • П'яте.
  У будь-якій дієті мають бути означені протипоказання.
 • Шосте.
  Дотримуючись дієти, ви не повинні відчувати голод. Якщо вам постійно хочеться їсти, це значить в дієті не передбачена достатня кількість пожививних речовин для нормальної роботи організму. Наслідки: ви або зірветеся раніше, перш ніж вона закінчитися, або відразу після завершення дієти.
 • Сьоме.
  Дієта повинна обов'язково містити норму вітамінів і мінералів - в натуральних продуктах (овочі, фрукти) або в штучних ( аптечні вітамінні комплекси). Обидва варіанти прийнятні, але повністю виключати природні і вживати лише штучні, не вартує. Клітковина, що містяться в овочах і фруктах, нормалізує роботу кишечника.
 • Восьме.
  Лише натуральні продукти допустимі при дотриманні дієти. Різна копченина, консерванти і солоності принесуть шкоду вашому організму.
 • Дев'яте.
  Дотримуючись дієти, ви повинні себе добре почувати: легкість, хороший сон і радість. Якщо у вас часто крутиться голова, темніє в очах, тягне в сон, ви нервуєте, дратуєтеся, краще припините дієту негайно!
 • Десяте.
  У дієті мають бути рекомендації по «виходу» з неї, аби підтримувати вагу згодом. Наприклад, як харчуватися перші три дні після дієти або перекушувати протягом дня.
 • Отже, ви ознайомилися з 10 ознаками ідеальної дієти, тепер у вас не буде проблем підібрати правильну дієту, що обіцяє не лише скинути зайві кілограми, але і утримувати вагу, а також покращити своє самопочуття.

  Додати коментар